Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu! [WIDEO]

Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu. Aktorka poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że nie jest to guz złośliwy. "Najgorsze 2 godziny życia ... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ :(((".

Multimedia

Zobacz wideo:

Adrianna Biedrzyńska na Facebooku poinformowała swoich fanów, że ma guza mózgu. Badania, które przeszła aktorka wykazały, że na szczęście nie jest on złośliwy.

"Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono ze mój guz mózgu NIE JEST ZŁOŚLIWY !!!!!!! . Jesteśmy wypruci z emocji.,, Najgorsze 2 godziny życia ... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ :((( Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta :))) DZIĘKUJE LEKARZOM NEUROLOGOM SZPITALA IM J. BIZIELA W BYDGOSZCZY. MILENA SWITONSKA, kocham Cię !!! Maćku dzięki za pomoc. Dziękuje wszystkim lekarzom i CUDOWNEMU PERSONELOWI za wsparcie , za kochane słowa i nadzieje która mi cały czas dawaliscie!!! DZIĘKUJE ONKOLOGII W FORDONIE!!! " - napisała Biedrzyńska na Facebooku.

Komentarze

Skomentuj
  • Ada to nie wypada (gość)

    W sobotnie popołudnie przy stoisku Grycana w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy ta wielka dama nie zachowywała się jakby miała guza mózgu. To bezczelne babsko op...lało pracowniczkę stoiska bo nie miała w sprzedaży sorbetów do picia a przecież za granicą jej wysokość Grace Kelly sorbet piła więc na jej skinienie w ofercie tej firmy powinny się takowe pojawić. Kiedy stałem za tym babskiem obstawiałem że powodem jej zachowania może być kilka głębszych a nie jakiś guz.... Wstydź się Adrianno tak samo, jak wstydził się Ciebie i Twojego zachowania Twój towarzysz :)

    29.07.2014 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×