"After 2". Brat bliźniak gwiazdora "Riverdale" uwodzi w młodzieżowym odpowiedniku "50 twarzy Greya"! Kiedy premiera?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów filmu "After". Po kilkukrotnym przełożeniu premiery, wszystko wskazuje na to, że w końcu znamy ostateczną datę wejścia do kin filmu "After 2"! Do tego jedną z głównych ról zagra Dylan Sprouse, czyli brat bliźniak gwiazdora "Riverdale"!

Multimedia

"After", czyli - jak niektórzy mówią - młodzieżowy odpowiednik "50 twarzy Greya", okazał się jednym z największych kinowych hitów 2019 roku. Nic więc dziwnego, że film doczekał się kontynuacji!

Teraz nadchodzi "After 2", a wraz z nim ulubieni bohaterowie widzów, czyli Tessa Young (Josephine Langford) oraz Hardin Scott (Hero Fiennes-Tiffin). Ale pojawi się ktoś jeszcze... Trevor Matthews (Dylan Sprouse) może mocno namieszać.

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina.

Młodzieżowa wersja "50 twarzy Greya" wkrótce w kinach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Tym razem za reżyserię odpowiada Roger Kumble, reżyser kultowej "Szkoły uwodzenia", specjalista od wyrafinowanych intryg i filmowej erotyki. Będzie się działo!

"AFTER 2" DO KIN TRAFI 2 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×