"After Life 3" memy. Fani żegnają się z ukochanym serialem w mediach społecznościowych. Choć produkcja opowiada o stracie, nie brakuje śmiechu i żartów!

Od kilku dni na Netfliksie dostępny jest finałowy sezon serialu "After Life". Choć produkcja od samego początku traktuje przede wszystkim o stracie, widzom nie jest łatwo się z nią pożegnać. Niektórzy wykorzystują do tego... memy!

Multimedia

"After Life" - memy

Kilka dni temu na Netfliksie pojawił się trzeci i zarazem finałowy sezon serialu "After Life". Komediodramat, którego akcja toczy się w fikcyjnym miasteczku Tambury, opowiada historię Tony’ego, dziennikarza lokalnej gazety, którego życie staje na głowie po tym, jak jego żona umiera na raka. Tony nadal przeżywa żałobę po śmierci żony, jednak uwiadamia sobie, że pomaganie innym przynosi mu nadzieję i nadaje sens jego życiu. Ostatecznie każdy koniec to nowy początek.

Produkcje podobne do hitu Netfliksa. Pokochaliście serial Ricky'ego Gervaisa? Musicie je zobaczyć!Zobacz więcej

Podobnie myślą fani serialu, którzy starają się uporać z zakończeniem ukochanej produkcji. Wielu z nich wykorzystuje do tego humor i publikuje wpisy w mediach społecznościowych!

Swój mem opublikował nawet Netflix na oficjalnym koncie na Twitterze.

Nowy serial powtórzy sukces oryginału? Emocji na pewno nie zabraknie!Zobacz więcej

Niektórzy widzowie za pomocą zdjęcia czy grafiki postanowili po prostu opisać swój stan emocjonalny w czasie oglądania poszczególnych odcinków.

Pojawiły się również odniesienia możliwe do zrozumienia wyłącznie przez osoby wtajemniczone w całą fabułę trzeciego sezonu.

Zobacz galerię

Serial "After Life" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Yehev (gość)

    Gdzie te memy???

    22.01.2022 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×