Agata Kulesza zagra z Christophem Waltzem w nowym filmie "True Crimes"

Polska gwiazda wystąpi w amerykańskiej produkcji! Aktorka dołączyła do obsady filmu "True Crimes", w której wystąpią między innymi Jim Carrey i Christoph Waltz.

Agata Kulesza zagra w amerykańskiej produkcji opartej na głośnym reportażu Davida Granna "True Crimes". Film ma wyreżserować Grek Alexandros Avranas. Za scenariusz odpowiada Jeremy Brock. Zdjęcia do filmu ruszają w listopadzie. Będą kręcone m.in. w Krakowie i we Wrocławiu. Agata Kulesza nie jest jedyną polską gwiazdą, która wystąpi w "True Crimes". W obsadzie znaleźli się również Maja Ostaszewska i Robert Więckiewicz. Prawdopodobnie zobaczymy również Zbigniewa Zamachowskiego.

„True Crimes”

Film oparty jest na reportażu Davida Granna, opublikowanym w tygodniku "New Yorker". Artykuł dotyczył głośnego procesu Krystiana Bali, który został skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo. Głównym bohaterem filmu ma być Jacek Wróblewski (w tej roli Christopher Waltz), detektyw, który chce rozwiązać zagadkę morderstwa na podstawie wskazówek zawartych w książce.

CZYTAJ TAKŻE:

"AGNUS DEI". AGATA KULESZA, ANNA PRÓCHNIAK I AGATA BUZEK ZAKONNICAMI W NOWYM FILMIE! [ZDJĘCIA]
"AGNUS DEI". AUTORKA "COCO CHANEL" POD WRAŻENIEM POLSKICH GWIAZD

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×