agata kulesza

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". TVN wyprodukował film o niesłusznie skazanym Tomaszu Komendzie! Kiedy premiera?

Tą historią żyła cała Polska. Tomek Komenda stojący u progu dorosłości, pełen energii i planów na przyszłość, został niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo nastolatki oraz skazany na 25 lat więzienia. Minęło 18 lat, zanim policjant i prokuratorzy udowodnili jego niewinność. W tym czasie ani na chwilę nie zwątpili w niego jego bliscy. Już wkrótce tę historię przybliży nam film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

05.03.202025 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"Ultraviolet 2.0" [RECENZJA]. Serialowy hit AXN i Netflix powraca! To dalej smaczny kryminalny koktajl i kawał serialowej rozrywki?

Telewizja AXN działa konsekwentnie. Pierwszy sezon serialu "Ultraviolet" okazał się dużym sukcesem, więc nic dziwnego, że włodarze stacji postanowili zlecić realizację nowych odcinków. Co prawda za sukcesem 1. sezonu w ogromnym stopniu stoi późniejsza dystrybucja za pośrednictwem platformy Netflix, jednak AXN jest świadome swojej pozycji i tej współpracy kończyć nie zamierza. Sprawdźcie, czego spodziewać się po 1. odcinku serialu "Ultraviolet 2.0".

02.10.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×