Agata Młynarska i Piotr Kraśko razem na starym zdjęciu zrobionym "ze 100 lat temu"! Bardzo się zmienili?

Agata Młynarska i Piotr Kraśko przez wiele lat byli dziennikarzami TVP. Jak wtedy wyglądali? Młynarska opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych stare zdjęcie, które zostało zrobione podczas wywiadu z kolegą. Sprawdź, jak znani dziennikarze wyglądali "ze 100 lat temu"

Multimedia

Agata Młynarska i Piotr Kraśko są dziś gwiazdami stacji TVN, ale przez długie lata byli twarzami Telewizji Polskiej. Młynarska prowadziła m.in. finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współtworzyła akcję "I Ty możesz zostać św. Mikołajem", a także była gospodynią programu "Pytanie na śniadanie". Kraśko oprócz pracy korespondenta, był też prowadzącym, a następnie szefem redakcji Wiadomości.

Agata Młynarska zaczynała karierę od gry w serialu! Zobacz jej stare zdjęcia!Zobacz więcej

Agata Młynarska postanowiła przypomnieć swojemu koledze, jak wyglądali "ze 100 lat temu". Dziennikarka opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy pracowali jeszcze dla TVP.

Piotr, czy Ty to pamiętasz??? Robiłam z Tobą wywiad o zdrowym stylu życia, podczas prowadzenia otwarcia klubu Gimnazjon na Ursynowie. Ze 100 lat temu. Takie mieliśmy fuchy!!! Klub już nie istnieje, natomiast my wręcz przeciwnie - podpisała zdjęcie dziennikarka.

W komentarzach pod zdjęciem szybko zaroiło się od komplementów. Obserwatorzy dziennikarki zauważyli, że ona i Piotr Kraśko wciąż są w świetnej formie, a czas się dla nich zatrzymał.

A Wy piękni i młodzi nadal i na zawsze

A czas nadał Wam tylko szlachetności

Nadal oboje Jesteście w znakomitej formie

Jakby czas się dla Was zatrzymał

W galerii znajdziesz więcej starych zdjęć Agaty Młynarskiej i Piotra Kraśki. Bardzo się zmienili? Porównajcie ich zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • komu (gość)

    Sami swoi

    30.08.2019 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×