Agata Młynarska opowiada o powrocie do TVP

Agata Młynarska, którą od września można oglądać na antenie Telewizji Publicznej, opowiedziała o powodach przejścia z Polsatu do TVP.

Multimedia

Agata Młynarska, której program "Świat się kręci" można od 2 września oglądać na antenie TVP1, zapewniła magazyn "Party", że dobrze wspomina pracę w Polsacie. Jednak obowiązki, które wykonywała, nie pozwoliły jej na częsty kontakt z ludźmi, czego bardzo jej brakowało i dlatego zgodziła się wrócić do TVP1.

CZYTAJ TAKŻE: AGATA MŁYNARSKA ODCHODZI Z POLSATU I WRACA DO TVP! "ŚWIAT SIĘ KRĘCI" - NOWY PROGRAM AGATY MŁYNARSKIEJ W TVP1 OD 2 WRZEŚNIA

- Bardzo dobrze pracowało mi się w Polsacie i jestem dumna ze wszystkich nowych projektów, które widzowie pokochali. Życzę tej stacji jak najlepiej - powiedziała Agata Młynarska. - Kiedy jest się na tak zwanym topie, najtrudniej jest zdecydować o tym, by coś zmienić w życiu. Odeszłam z Polsatu, bo otrzymałam ekscytującą zawodowo propozycję, o której marzy niejeden dziennikarz telewizyjny. Czym innym jest bycie menedżerem czy producentem, a czym innym dziennikarzem. Ja jestem przede wszystkim dziennikarzem, uwielbiam tworzyć programy, być blisko ludzkich spraw i teraz będę miała taką możliwość - wyjaśniła Młynarska i opowiedziała o wizji programu "Świat się kręci".

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TVP1 2013! [ZDJĘCIA] AGATA MŁYNARSKA BYŁA ZA STARA...

- Będziemy poruszać tematy, na które ludzie rozmawiają na co dzień. Będziemy mówić o polityce, kulturze, teatrze, muzyce, finansach, zdrowiu, o tym wszystkim, co nas dotyczy, co dzieje się w Polsce i na świecie. Czasem na poważnie, czasem na wesoło, zawsze na żywo. Wierzę, że uda nam się przekazać widzom ładunek pozytywnej energii - powiedziała Agata Młynarska.

Komentarze

Skomentuj
  • aga (gość)

    A będzie poruszała temat zdjęcia z anteny TVP1 Dobranocki dla najmłodszych dzieci, żeby w to miejsce wstawić jej program?

    04.09.2013 20:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×