Agata Młynarska pochwaliła się nowym mieszkaniem! Kiedyś mieszkała w nim kochanka Bieruta! Zobaczcie, jak wygląda

Agata Młynarska mieszkanie. Dziennikarka przeprowadziła się niedawno do nowego mieszkania, które jest mniejsze od poprzedniego. Młynarska tłumaczy, że razem z mężem nie potrzebują dużo miejsca, bo "dzieci są dorosłe, a wnuczki coraz starsze". Jak teraz mieszka Agata Młynarska? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Jak mieszka Agata Młynarska?

Agata Młynarska przez pewien czas mieszkała z mężem w Hiszpanii. Wydawało się, że dziennikarka chce na stałe osiedlić się na Półwyspie Iberyjskim, ale choroba, z którą się zmaga przyczyniła się do jej powrotu do Polski. Pisaliśmy o tym więcej w naszym poprzednim tekście, który znajdziesz tutaj.

Po powrocie do Polski dziennikarka zamieszkała z mężem w nowym mieszkaniu. Para zdecydowała się na mniejszy metraż w przedwojennej kamienicy. -Nie potrzebujemy już tyle miejsca. Dzieci są dorosłe. Wnuczki coraz starsze. Pomysł zrodził się podczas realizacji programu „Eks-tra zmiana", w którym poznaliśmy się z Krzysztofem Miruciem - wyznała w rozmowie z "Faktem".

One szybko poznały smak bezwarunkowej miłości! Zobacz zdjęcia mam i ich pociechZobacz więcej

Agata Młynarska mieszkanie. Jak wygląda jej nowe gniazdko?

Przy urządzaniu nowego mieszkania, Agata Młynarska współpracowała z Katarzyną Klekowską. W rozmowie z "Faktem" dziennikarka wylicza najważniejsze elementy swojego nowego gniazdka: to odnowione stare meble, ogromna sofa i najwygodniejsze łóżko na świecie.

Niedługo później Mateusz Hładki z redakcji "Dzień Dobry TVN" odwiedził Agatę Młynarską w jej nowym mieszkaniu.

Mamy różne kolekcjonerskie rzeczy w domu, które idą z nami przez całą historię naszej rodziny. Dowiedzieliśmy się, że mieszkała tutaj kochanka Bieruta – zdradziła mu Młynarska.

Zobacz w galerii zdjęcia mieszkania Agaty Młynarskiej. Tak mieszka słynna dziennikarka!

Zobacz galerię

Źródło: TVN Style/x-news

ART[92709]

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  O jejku,ale cuda

  05.10.2021 15:01
 • Tosia (gość)

  Całkiem fajnie ma w mieszkanku. Ja też lubię stare meble, mam w domu kanapę, która juz ma swoje lata. Podoba mi się że jest na wysokich nóżkach to roomba może sobie pod nią odkurzać no i jest dość oryginalna, u nikogo takiej nie widziałam.

  05.10.2021 14:56
 • Kochanka (gość)

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  04.10.2021 21:16
 • Focus (gość)

  Pięknie i z klasą. Mój gust i klimat. To kosztowny remont, ale efekt super.

  04.10.2021 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×