Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz kończy 31 lat i zaczyna karierę w Los Angeles. "Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna"

Agata Młynarska złożyła swojemu młodszemu synowi życzenia urodzinowe. Tadeusz Kieniewicz kończy 31 lat i rozpoczyna karierę w Los Angeles. "Tadek- jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna" - napisała dziennikarka.

Multimedia

Agata Młynarska pokazała syna

Młodszy syn Agaty Młynarskie, Tadeusz Kieniewicz kończy 31 lat. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia syna i złożyła mu wzruszające życzenia urodzinowe. Przy okazji Agata Młynarska zdradziła, że największą pasją Tadeusza od zawsze był film, a teraz mężczyzna rozpoczyna swoją karierę w Los Angeles.

55-letnia prezenterka bez makijażu zachwyciła fanów! "Uderzające podobieństwo do Taty"Zobacz więcej

Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!!

My także dołączamy się do życzeń i trzymamy kciuki za sukcesy w L.A.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×