Agata Młynarska trafiła do szpitala! Co się stało? "Było tak dobrze i nagle... walka o życie" [ZDJĘCIA]

Agata Młynarska podzieliła się z fanami przykra informacją. Dziennikarka po raz kolejny trafiła do szpitala w związku z chorobą, z którą zmaga się od wielu lat. Co dolega Agacie Młynarskiej?

Multimedia

Agata Młynarska od lat zmaga się z poważnym schorzeniem. Była dyrektor rozwoju TLC, a obecnie dziennikarka TVN Style cierpi na rzadką chorobę jelit. Z powodu problemów zdrowotnych, Młynarska kolejny raz trafiła do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów na Facebooku.

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy - napisała na swoim profilu dziennikarka.

Dziennikarka znika z anteny TLC. Poprowadzi nowy program!Zobacz więcej

Przypominamy, że Agata Młynarska przez wiele lat związana była z TVP, gdzie prowadziła m.in. audycję "Świat się kręci". W latach 2006-2013 pracowała w Polsacie, a następnie jako redaktor naczelna magazynu „Skarb”, dystrybuowanego przez znaną sieć drogerii. Według medialnych plotek, jesienią na antenie TVN Style, dziennikarka poprowadzi nowy program.

Agacie Młynarskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×