Agata Młynarska wróciła do Polski, by tu walczyć z chorobą. W Hiszpanii lekarze jej nie pomogli

Agata Młynarska mieszkała z mężem od ponad roku w Hiszpanii. Niestety, nieuleczalna choroba, na którą cierpi, dała o sobie mocniej znać kolejnymi objawami. Dziennikarka ma nadzieję, że pomogą jej polscy lekarze.

Multimedia

Agata Młynarska chora na nieuleczalną chorobę

Dziennikarka od lat cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. To zapalna choroba jelita. Nieznane są ani przyczyny jej powstawania, ani skuteczne metody leczenia. Chory musi, niestety, z nią żyć. Do jej rzadkich objawów zaliczają się dolegliwości stawowe - właśnie te nieczęste symptomy pojawiły się u Agaty Młynarskiej:

(...) podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował - cytuje dziennikarkę portal Se.pl.

Agata Młynarska poruszy intymne tematy w nowym programie. Premiera w TVN Style!Zobacz więcej

Agata Młynarska wróciła do Polski w tym tygodniu, by stoczyć "swoją prywatną, potężną walkę" z chorobą. Dziennikarka ma dwie ukochane wnuczki, ale nie mogła ich odwiedzić ze względu na zagrożenie wirusem SARS-CoV-2. To, co zrobiła niedługo po przylocie, to zaszczepienie się przeciw wirusowi:

Dziennikarka zaplanowała również wizytę u dentysty i u gastrologa.

Życzymy zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: TVN Style/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Joo (gość)

    A jednak do Kraju ? tego okropnego kraju ? jak ludzie moga a tak cenilam pania Agate !!!

    28.05.2021 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×