Agata Młynarska znika z anteny TLC. Poprowadzi nowy program!

Agata Młynarska zmienia posadę! Tym razem dziennikarka dołączy do zespołu TVN Style. Oprócz tego poprowadzi własny program! Kiedy będziemy mogli ją zobaczyć na antenie nowej stacji?

Multimedia

Agata Młynarska od września 2016 roku zajmowała stanowisko dyrektor rozwoju TLC, czyli stacji konkurencyjnej dla lifestylowego kanału TVN. Od wiosny zeszłego roku prowadziła tam autorski program "Zmiana pełną parą". Teraz dziennikarka zostanie gwiazdą TVN Style, a jej obowiązki znacznie się rozszerzą!

Agata Młynarska z Hanną Bakułą o związkach z dużą różnicą wiekuZobacz więcej

Po tym jak Discovery przejęło Grupę TVN zapadła decyzja, by Agata Młynarska firmowała swoim wizerunkiem stację TVN Style. Jak donoszą Wirtualnemedia, na antenie stacji niedługo pojawi się nowy program prowadzony przez dziennikarkę. Nie znamy jeszcze jego tytułu, jednak premierę zapowiedziano już na jesień tego roku!

Wcześniej Agata Młynarska pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. audycję "Świat się kręci". W latach 2006-2013 była związana z Telewizją Polsat, sprawdziła się również jako redaktor naczelna magazynu „Skarb”, dystrybuowanego przez znaną sieć drogerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×