agata ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk znowu wyszła za mąż! Na weselu nie zabrakło innych uczestników ślubnego show

Widzowie mieli okazję poznać Agatę Ząbczyk w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć kobiecie nie udało się znaleźć w nim miłości, to szczęście się do niej uśmiechnęło po jego zakończeniu. Swoją nową miłość poznała już poza kamerami i jakiś czas później doszło do zaręczyn. Jak ujawnił Kamil Borkowoski z 7 edycji "ŚOPW", Agata niedawno ponownie wyszła za mąż!

01.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk od czasu programu przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj jest szczęśliwą narzeczoną i szykuje się do ślubu!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych show telewizji TVN. Audycja doczekała się już emisji sześciu sezonów i twórcy zdecydowanie nie powiedzieli ostatniego słowa! Przed premierą 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", warto zajrzeć do jednej z barwniejszych uczestniczek 3. edycji programu - Agaty Ząbczyk, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę!

09.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 3. sezonu? Jednej parze się udało, a co z resztą? Tak dziś wyglądają: Anita i Adrian, Agata, Maciej, Martyna i Przemysław

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" uczestnicy. Od emisji trzeciego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęły już trzy lata. W 2018 roku widzowie z zaciekawieniem śledzili losy trzech kolejnych par. Fani od pierwszego odcinka zadawali sobie pytanie: Czy im się uda? Jedna z par jest w związku do teraz. A co słychać u pozostałych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3"?

27.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Maciej ostro o eksperymencie TVN. Po programie brakowało mu bardziej kamer niż Agaty! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" coraz chętniej wypowiadają się na temat kontrowersyjnego eksperymentu stacji TVN. Ostatnio głośno było o wypowiedzi Martyny, a teraz głos w sprawie show zabrał Maciej, który zawarł małżeństwo z Agatą. Jak uczestnik ocenia "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

02.12.2018Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca jest już po rozwodzie? Co z rozwodem Agaty Ząbczyk? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od początku swojej emisji wzbudza ogromne kontrowersje. Mimo wszystko jednak wciąż znajdują się nowi śmiałkowie, którzy próbują w show TVN znaleźć prawdziwą miłość. Niezbyt często się to udaje, a gdy kamery zgasną, trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i... rozwodem. Czy Martyna Końca jest już po rozwodzie? Kiedy sprawa rozwodowa Agaty Ząbczyk.

30.11.2018Ślub od pierwszego wejrzenia

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×