Agent 007 James Bond i jego samochody [GALERIA]

Auta Jamesa Bonda nie służyły tylko do podrywania pięknych kobiet, były to jeżdżące fortece wielofunkcyjne, opancerzone w najnowsze osiągnięcia techniki. A ponad wszystko wyglądały cool.

Multimedia

James Bond nieodłacznie kojarzy się z gadżetami i samochodami. Czym jeździł Agent 007 w różnych filmach, które mogliśmy do tej pory oglądać? Co było w nich najbardziej wyjątkowe?

JAMES BOND - CZYTAJ TAKŻE:

CO LUBI PIĆ JAMES BOND. WSTRZĄŚNIĘTE NIEMIESZANE MARTINI AGENTA 007 [GALERIA]
WSZYSTKIE FILMY O AGENCIE 007 W TAJNYCH SŁUŻBACH JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI [LISTA FILMÓW]

Aston Martin DB5 to najbardziej znany samochód Jamesa Bonda. Zyskał popularność dzięki filmom o agencie 007 i książkom Iana Fleminga. Zespół Q Branch wyposażył każdy model w gadżety pomocne w walce z wrogiem. Były to katapultowane siedzenie ("Goldfinger"), możliwość jazdy pod wodą ("Szpieg, który mnie kochał"), opcja aktywnego kamuflażu samochodu ("Śmierć nadejdzie jutro"). Samochody posiadały rozbudowane systemy broni, wyrzutnie rakiet, etc.

Ale jeden samochód w szczególności zawsze był związany z Bondem - luksusowy Aston Martin DB5. Przygotowaliśmy dla Was przegląd samochodów, którymi poruszał się superagent wszech czasów w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gigi (gość)

    BMW 750 w "Śmierć nadejdzie jutro" to juz nie??

    16.01.2018 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×