"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 10. Odpadł Marek Włodarczyk! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 10. odcinku "Agent - Gwiazdy 2" nie brakowało spektakularnych zwrotów akcji. Do programu powrócił jeden uczestnik, a w trakcie gry wykorzystano absolutną nowość - czarnego jokera! Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

W pierwszym zadaniu w 10. odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich - Daria i Jarek musieli wyznaczać trasę sznurkami, po to by osoby z drugiej grupy zbierały je. Ci nie wiedzieli jednak w jakiej kolejności pokonują trasę. W drużynie Darii i Jarka wrzało - nie mogli się dogadać, w jaki sposób rozwieszać sznurki i ile ich rozwiesić. Jarek zaoszczędził w tym zadaniu 12 sznurków, przez co grupa straciła pieniądze. Jako pierwszy na metę dotarł Alan. Następnie była Odeta, a tuż za nią z lasu wyłonił się Marek. Na tym jednak nie koniec tego zadania, bo chwilę potem do grupy powrócił Piotr Kędzierski, który odpadł z programu w poprzednim odcinku.

Będzie 3. edycja show? Znowu celebryci w rolach głównych? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W następnym zadaniu do zdobycia było sporo fantów - jokery, wskazówki, klucze, pieniądze na plus i minus oraz po raz pierwszy czarny joker - który wyzeruje wszystkie jokery użyte podczas testu przez pozostałych uczestników. W grze dominowały dziewczyny, które bardzo szybko wyeliminowały z zabawy Marka i Jarka. Próbowały również zasugerować Jarkowi, że to właśnie Odeta jest agentem, ale ten nie dał się zwieść. Największy żal do ekipy miał Marek. -Dla mnie najistotniejsze było zdobycie czarnego jokera - mówiła Daria i to faktycznie udało się jej zrealizować.

Ujawniliście wszystkie sojusze, ale może to dobrze. Ujawniliście komu z kim nie po drodze, ale może to dobrze - podsumowała to zadanie Kinga Rusin.

Na koniec przyszedł czas na cotygodniowy test wiedzy o Agencie.

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY 2" ODPADŁ MAREK WŁODARCZYK!

Zdjęcia z dzieciństwa i przerwany układ [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dobra Urszula (gość)

  Zadziwiające, że Daria występuje już w reklamie... szacun dla p. Marka, Kędzior na szczęście miał wyrzuty sumienia

  20.04.2017 12:45
 • ala (gość)

  Panienki nie mają w ogóle klasy! żadnej! Nie mówiąc już o tym Anderszu...

  19.04.2017 16:54
 • Szacunek dla dojrzałych panów (gość)

  Ostatnia rozgrywka pokazała w pełni młode osoby .chamstwo brak taktu i szacunku.Panie gwiazdki zapomniały ze kiedyś też będą staruchami.zero szacunku dla starszych.poprostu brak słów. Czy to głupota ? Raczej odkrycie swojej osobowości.to bardzo niesmaczne.gratuluję zawiści i głupoty paniom gwizdkom .błyszczą tylko z zewnątrz strach wejrzec głębiej.

  19.04.2017 16:14
 • Myślę... (gość)

  Ten ostatni odcinek pokazał brak inteligencji i wyczucia wśród tych młodych gwiazdek. Szybko zgasną tak jak wzeszły. Przykro było patrzeć na tą rozgrrozgrywkę z fantami. Głupota nic dodać nic ująć

  19.04.2017 12:11
 • a. (gość)

  Szkoda,że odpadł. Zgadzam się w 100 że moźna chcieć wygrać byleby zrobić to z honorem. Nic dodać nic ująć P.Włodarczyk. a tymi frajerami pokroju andyrsza czy tych retuszowanych botoksem "artystek" nie ma co sie przejmować.pamięć po nich zniknie wraz z ostatnim odcinkiem Agenta;)

  18.04.2017 22:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×