"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 11. Odpadli: Piotr Kędzierski i Alan Andersz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

11. odcinek "Agent - Gwiazdy" to trzy zadania, z którymi musieli się zmierzyć pretendenci do finałowej trójki drugiej edycji programu. Kto jest najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem? Kogo zobaczymy w finale? Sprawdźcie!

Multimedia

Pierwsze zadanie w 11. odcinku "Agent - Gwiazdy" Daria i Odeta udały się na koniach w 10 kilometrową trasę z koszykiem z gęsią. Na dziewczyny czyhali jednak gauchos - południowoamerykańscy pasterze bydła, którzy próbowali przechwycić gęś. W trakcie podróży dziewczyny musiały wykonać także dwa zadanie - pamiętając jednak o zagrożeniu ze strony gauchos. Z kolei zadaniem panów było fotografowanie określonych gatunków ptaków - w tym zadaniu mogli zarobić aż 30 tysięcy. Jednorazowo, najwięcej mogli zarobić fotografując gęś przewożoną przez dziewczyny - to zdjęcie było warte 5 tysięcy. -Kędzior to idealny materiał na agenta, on udaje, że jest taką pierdołą - komentował Jarosław Kret.

Jednym z zadań Darii i Odety było przeorganizowanie zagród dla owiec. -Nie róbmy tego. Jedźmy dalej - stwierdziła Daria. Ostatecznie dziewczyny podjęły próbę zbudowanie zagrody z mniejszej ilości przęseł, ale w trakcie tego zadania jedna owca uciekła dziewczynom, dlatego zadanie nie zostało zaliczone.

Powrót uczestnika i absolutna nowość w programie! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następne zadanie polegało na strzelaniu z łuku. Uczestnicy mieli do wykonania tylko jeden strzał - im bliżej środka tarczy, tym lepiej. Alan i Odeta byli najbliżej, dlatego dostali szansę walki o immunitet. Pozostali musieli zrobić wszystko, by im to uniemożliwić. Uczestnicy, którzy najgorzej strzelili z łuku walczyli o pamiętniki - musieli przyciągnąć na brzeg jeziora tratwę, na której znajdują się notesy. Osoby, które oddały najcelniejsze strzały mieli trafiać płonącymi strzałami w tratwę, próbując tym samym spalić pamiętniki. Tylko w takie sposób mogli zdobyć immunitet. Jarek miał w tym zadaniu sprzymierzeńca - naturę i wiatr, który uniemożliwiał Odecie i Alanowi strzelanie. Ostatecznie grupa ciągnąca tratwę wygrała i tym samym Daria mogła zajrzeć m.in. do notesu Jarka. Wszyscy podeszli do testu wiedzy o agencie.

Będzie 3. edycja show? Znowu celebryci w rolach głównych? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY 2" ODPADLI PIOTR KĘDZIERSKI I ALAN ANDERSZ!

W finale spotkają się: Daria Ładocha, Odeta Moro i Jarosław Kret!

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×