"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 12. Kto dał zakopać się w trumnie a kto skoczył ze spadochronem? Kim jest agent? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już tylko jeden odcinek dzieli nas od wielkiego finału programu "Agent - Gwiazdy 2"! Kto jest agentem? Daria? Jarek? A może Odeta? Czy dzisiejszy odcinek rozjaśnił Wam sytuację?

Multimedia

Jarek, jako posiadacz największej ilości kluczy (12), jako pierwszy rozpoczął zadanie. Odeta i Daria mogły pochwalić się tylko dwoma zdobytymi kluczami, ale za to miały klucz z imieniem Jarka. Zawodnicy w skrzynkach mogli znaleźć pomocnicze pytanie, które mogą ich naprowadzić na agenta.

Sojusz Odety i Darii wciąż trwa, a Jarek jest od nich odseparowany. Czy to na pewno dobra strategia? Komu się to bardziej opłaci?

Daria, Jarek czy Odeta? Kto z nich jest Agentem? Przepytaliśmy całą trójkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnie przyszedł czas na swoisty test znajomości programu przez uczestników. Kto i kiedy odpadł? Jakie były poszczególne konkurencje? Czy Jarek miał największe szanse w tym zadaniu ze względu na swoje skrupulatne notatki? To zadanie mogło ujawnić kto jest agentem - czy jest nim Daria, która zmieniła kolejność przedmiotów w ostatniej chwili?

W ostatnim zadaniu każdy z uczestników otrzymał kopertę, którą mógł otworzyć punktualnie o godzinie 13.00. W tym zadaniu uczestnicy musieli podjąć się zadań uderzających w ich słabości. Daria, która ma klaustrofobię, z trudem dała zamknąć się w zakopanej w ziemi trumnie, Odeta postanowiła skoczyć ze spadochronem, a Jarek poszedł na masaż. Warunkiem zaliczenia zadania było wykonanie zadania przez dwójkę uczestników i odmowa przez jednego. Jako, że wykonali je wszyscy, to zawodnicy stracili pieniądze.

TOŻSAMOŚĆ AGENTA POZNAMY W KOLEJNYM ODCINKU!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×