"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 5. Odpadł Tomasz Niecik Niecikowski! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gra w pełni. Uczestnicy są w stanie zrobić wszystko, aby zdemaskować Agenta. Sprawdź, co wydarzyło się w 5. odcinku "Agent - Gwiazdy 2"!

Multimedia

Po emocjonujących zmaganiach w poprzednim odcinku uczestnicy opuścili prowincję Salta i przenieśli się nad Atlantyk. Na plaży wszyscy mieli zasłonięte oczy. Po zdjęciu opasek, nikt nie mógł nic mówić, ale licytować - za pieniądze zgromadzone do tej pory przez grupę - 31 850 złotych. Licytowali podnosząc rękę do góry, ale uczestnicy nie widzieli siebie nawzajem. Do wylicytowania były: joker (Olga za 1100 zł i Daria za 1300 zł), dwa klucze (Jarek za 2 tys. zł), 3 jokery (Edyta za 2200 zł) oraz immunitet (Alan za 3600 zł). W sumie uczestnicy wydali 10300 zł.

Uczestnicy zdradzają, kto jest Agentem w 2. edycji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czekało ich także trudne, bardzo złożone zadanie, w którym tematem przewodnim było odmierzanie czasu. Konkurencja rozpoczęła się w latarni morskiej, a zakończyła późną nocą, na bezkresnych wydmach. Uczestnicy liczyli schody w latarni, odmierzali czas bez użycia zegarka. Agent działał dobrze, bo grupie nie udało się zarobić pieniędzy.

Przed testem uczestnicy otrzymali jeszcze jedną szansę - do ułożenia był tangram - chińska łamigłówka złożona z geometrycznych figur. W ciągu 30 minut mieli odtworzyć na plaży napis "Agent", który był na platformie w oceanie. Niestety, i tym razem nie udało się wykonać zadania, bo zabrakło jednego elementu układanki. - Wygrał Agent, bo zaczyna czuć, że grupa jest coraz słabsza - wskazał Jarek Kret. Jak co tydzień test wiedzy o Agencie rozstrzygnął, kto opuścił program.

W 5. odcinku "Agent - Gwiazdy 2" odpadł Tomasz Niecik Niecikowski!

Aktorka, miłośniczka zwierząt i tajskiego boksu. Dobry materiał na agenta? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Małgosia (gość)

  Pani P. napisała że Tomek to burak, ja wcale tak nie uważam . Jego , jak Pani określiła chamskie komentarze np. do Alana wynikały z wcześniejszych zachować Alana w stosunku do Tomka. Ta edycja Agenta składa się z tzw." gwiazd" w większości zadufanych w sobie i tak naprawdę gwiazdami są chyba tylko do samych siebie. Dlatego też prosty chłopak Tomek im nie pasował do drużyny , bo walił prawdę między oczy.

  16.03.2017 20:07
 • Pani P (gość)

  Dla mnie większego buraka jak Tomasz N. nie było dawno w żadnym programie. Jego chamskie odzywki, teksty w stylu " takimi jak Ty to ja kible przepycham" albo " dała dupy za talerz zupy" to zwykłe prostactwo..... Wzięli go do tego programu jedynie żeby ludzi mieli się na kogo oburzać...żal...

  15.03.2017 19:25
 • Alushka (gość)

  Wariat, ale ja tam go lubię, pozytywna osoba. Szkoda, że odpadł. Boję się, że bez niego zrobi się nudno w programie.

  14.03.2017 23:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×