"Agent - Gwiazdy 2". Tomasz Niecik i Alan Andersz na ścieżce wojennej! "Dla mnie to przypał" [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Agent - Gwiazdy" wystartował. W pierwszym odcinku 2. edycji doszło już do konfliktu między uczestnikami. Na ścieżce wojennej znaleźli się Tomasz Niecik i Alan Andersz. Jak to komentują?

Multimedia

"AGENT - GWIAZDY 2" WE WTORKI O GODZ. 21:30 W TVN!

Tomasz Niecik jest gwiazdorem disco polo, znanym m.in. z przeboju "4 razy po 2 razy" czy "Johnny Bravo". Jego uczestnictwo w programie "Agent - Gwiazdy" dla wielu było zaskoczeniem. On sam przyznaje jednak, że nie miał żadnych wątpliwości czy zgodzić się na udział w "Agencie". Mimo, że uchodzi za duszę towarzystwa, w Argentynie nie wszystkim przypadł do gustu.

Uczestnicy komentują 1. odcinek. "Na razie jest bardzo delikatnie" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już w pierwszym odcinku doszło do małego spięcia miedzy nim a Alanem Anderszem. Obaj byli zmuszeni do nocowania pod jednym dachem w domu z soli. Alana denerwowała żywiołowość Niecika i to, że za wszelką cenę nie chciał, aby podczas tej nocy doskwierała im nuda. Okazuje się, że na tym nie koniec. W kolejnych odcinkach możemy spodziewać się eskalacji tego konfliktu!

- Jeżeli ludzie z góry cię dyskryminują - że disco polo i coś tam coś tam - no to sorry, żeby nie wiem jak taki człowiek byłby wpływowy w tej branży, nie chcę go znać prywatnie. Nie chcę, żeby on mnie znał. Dla mnie to przypał, gdyby on powiedział, że zna Niecika - wskazuje Tomasz Niecik. Co jeszcze powiedział nam na ten temat? Zobacz wideo!

Uczestnicy zdradzają, kto jest Agentem w 2. edycji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×