"Agent - Gwiazdy 2". Tomasz Niecik pracował w więzieniu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sobotę (1 kwietnia) w "Dzień Dobry TVN" Tomasz Niecik odkryje przed widzami swoje tajemnice. Czym się zajmował zanim stał się znanym wokalistą disco-polo? Czy to prawda, że pracował kiedyś w więzieniu? Zobaczcie zapowiedź programu z Tomaszem Niecikiem w roli głównej!

Multimedia

Tomasz Niecik to jedna z barwniejszych postaci drugiej edycji show "Agent - Gwiazdy". Mimo, że odpadł już w 5. odcinku, wciąż jest o nim głośno - nie tylko z powodu informacji o jego konflikcie z pozostałymi uczestnikami programu. Już w sobotę (1 kwietnia), "Dzień Dobry TVN" wyemituje krótki reportaż o popularnym wokaliście disco-polo, w którym poznamy nieznane dotąd fakty na temat jego przeszłości.

Jak wynika z zapowiedzi programu, Tomasz Niecik sprzedawał kiedyś stringi i mógł pracować w więzieniu. Zamiast tego postanowił jednak pisać piosenki. Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowy fragment programu. Całość rozmowy już jutro w Dzień Dobry TVN.

Żaden z uczestników nie lubił Tomka Niecika? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szok! Miała być Agentem, a odpadła! Sprawdź, co wydarzyło się w Buenos Aires! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Tomek to młody inteligentny i bardzo ambitny chłopak i niech nie przejmuję się wszystkim i dziadkami jakie obsypują go wszyscy Trzymaj się Tomek i rób swoje masz fanów dużo

    02.04.2017 17:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×