"Agent - Gwiazdy 3" odcinek 1. Odpadł Victor Borsuk! Wróci w kolejnym odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Agent - Gwiazdy 3" rozpoczęty! 14 uczestników pojechało do Hongkongu, aby zagrać o pieniądze i wytropić Agenta. Co wydarzyło się w 1. odcinku? Kto odpadł jako pierwszy?

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 3" - sprawdź program tv

Trzecia edycja programu "Agent – Gwiazdy" zaskakuje już od pierwszych minut. Tym razem na czternaścioro uczestników czekała wizyta w hałaśliwym i malowniczym Hongkongu.

Peja: Produkcja chciała, żeby było "mięcho" i żeby było nerwowo [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do Hongkongu polecieli: Karolina Ferenstein–Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski i Piotr Świerczewski. Niezależnie od nich, na miejscu pojawił się też ostatni uczestnik: Beniamin Andrzejewski. Jego przybycie wzbudziło sporo podejrzeń wśród pozostałych. Później Kinga Rusin miała dla wszystkich kolejną niespodziankę: czas na test wiedzy o Agencie! Okazało się, że już na samym początku nie zdała go Anna Lucińska, która dostała żółtą kartkę.

Psychologiczna rozgrywka z Agentem i własnymi słabościami zaczęła się jednak sprawdzianem na wysokości - 300 metrów nad ziemią. W porywach wiatru, uczestnicy musieli wykazać się nerwami ze stali. Wcześniej jednak mogli zgłosić się ci, którzy od razu założyli, że nie wykonają zadania. Taką obawę wyraziła jedynie Karolina Ferenstein–Kraśko. Później okazało się, że zadanie wykonać musi tylko część grupy, a byli to: Karolina, Beniamin, Peja, Janek, Tomek, Ania Skura i Ania Lucińska. Okazało się, że gdyby każdy zapowiedział, że nie przejdzie 300 m nad ziemią, a później by przeszedł, grupa zarobiłaby 35 tys.!

Kim jest Anna Skura - uczestniczka 3. edycji programu TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Druga konkurencja odcinka pozwolił uczestnikom poznać się bliżej z mieszkańcami Hongkongu. Aby nie było zbyt łatwo, komunikacja z nimi przebiegała wyłącznie w języku chińskim. Dobrani w pary i wyposażeni w słowniki, przymusowi poligloci wyruszyli w szaloną pogoń ulicami miasta. O tym, ile pieniędzy zdobyli, zadecydował spryt, spostrzegawczość i oczywiście działania Agenta. Grupa nie zarobiła jednak żadnych pieniędzy, bo jedna para przybyła na metę po czasie. Byli to Janek i Tomek.

Czas na decydujący test o Agencie. Tym razem ten, kto odpowiadał najsłabiej, musiał pożegnać się z Azją i z programem "Agent - Gwiazdy".

W 1. odcinku "Agent - Gwiazdy 3" odpadł Victor Borsuk!

Kim jest Beniamin Andrzejewski - uczestnik 3. edycji show TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
 • Ann (gość)

  Wg mnie agentem jest Maciej Myszkowski malo pokazywany w pierwszym odcinku

  21.02.2018 22:56
 • widz (gość)

  Ciachorowski agentem

  21.02.2018 22:46
 • zozol (gość)

  Większości nie znam...

  21.02.2018 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×