"Agent - Gwiazdy 3" odcinek 6. Konflikty w grupie! Julia Wróblewska odpadła z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Nie można oprzeć się wrażeniu, że Agent miesza coraz mocniej, a ekipa wciąż nie wie, kto to jest! Zobaczcie, co się wydarzyło w odcinku i kto ostatecznie odpadł z rywalizacji!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 3" - sprawdź program tv

W szóstym odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy pozostali w balijskim Bedugul. Czekały na nich trzy konkurencje, podczas których liczył się przepływ informacji, współpraca oraz kontrolowanie poczynań pozostałych.

Pierwsze zadanie rozegrało się w sielskiej scenerii – w potoku pośród pól ryżowych. Uczestnicy otrzymali od Kingi pęk kluczy, za pomocą których otwierali porozrzucane tu i ówdzie skrzynki i walizki. Jedne z nich skrywał pieniądze, inne jokery, a jeszcze inne – kolejne klucze. Problem w tym, że na wykonanie zadania dostali niewiele czasu, a pęku kluczy nie można rozerwać. Trudno było się zjednoczyć, a zamiast tego otrzymaliśmy ciągłe kłótnie.

Julia Wieniawa weźmie udział w 4. edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na tym etapie gry każda informacja jest na wagę złota. Zwłaszcza w zadaniu, w którym zostaje się pozbawionym jednego ze zmysłów i zdanym na pomoc innych. A tak właśnie wyglądała zabawa w trzy małpki: ślepą, głuchą oraz niemą. Uczestnicy w trzyosobowych grupach musieli ruszyć do dżungli w poszukiwaniu konkretnych gatunków owoców. Oczywiście ślepy nie mógł ich zobaczyć, a niemy o nich opowiedzieć.

Gra toczyła się o każdej porze dnia i nocy. W tym odcinku uczestnicy przekonali się o tym aż nadto. Przecież musieli rozbić obóz na polanie nad jeziorem Tamblingan w dżungli, przetrwać noc i nie dopuścić do wygaśnięcia ognia. To był doskonały czas. aby zawrzeć nowe sojusze...

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY" ODPADŁA JULIA WRÓBLEWSKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  Marcin. Dobry zart 😂😂

  30.03.2018 11:20
 • Janusz (gość)

  Spokojnie to tylko program reality show.

  29.03.2018 06:06
 • Marcin (gość)

  Julka !!!! Tylko nie Ona !!! Ona powinna wygrać ten program, a nie z niego odpadać !!! Dlaczego akurat Ona !!! DLACZEGOOOOOOO !!! To nie sprawiedliwe !!! Musi tam wrócić i pokonać wszystkich bo Ona jest NAJLEPSZA !!!!!!!!

  29.03.2018 01:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×