"Agent - Gwiazdy 3" odcinek 7. Agent i Kinga Rusin mieszają w programie! Odpadła Maja Włoszczowska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku Agent-Gwiazdy" mieszał nie tylko agent, ale również prowadząca - Kinga Rusin! Wytrawnym graczem okazał się z kolei Michał Mikołajczak. Kto został oszukany przez agenta i musiał przez to pożegnać się z programem? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 3" - sprawdź program tv

W siódmym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” rolę skarbnika po Julii Wróblewskiej przejęła Ilona Ostrowska. Na początku uczestnicy zostali poproszeni przez Kingę o obstawienie osoby, która ich zdaniem opuści program. Następnie uczestnicy musieli podzielić się na dwie grupy. Jedna z grup udała się w tajemnicze miejsce – do opuszczonego resortu, gdzie ukryte zostały fanty.

Julia Wieniawa weźmie udział w 4. edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gwiazdy przeszukiwały miejsce w celu znalezienia zielonych, jakże wartościowych kopert. W jednej z nich ukryty był immunitet, którego znalezienie miało zatrzymać czas konkurencji. Udało się to Michałowi Mikołajczakowi.Kolejne zadanie wymagało koncentracji i świetnej pamięci. Podczas gry w popularne memory uczestnicy musieli m.in. zgadnąć, jak inni wyglądali w dzieciństwie. Michałowi udało się wyeliminować z gry Ilonę. W grze najlepiej poradziła sobie Anna Lucińska, która zgarnęła wszystkie jokery.

Konflikty w grupie! Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W poprzednim odcinku przekonaliśmy się, że gra toczy się nie tylko za dnia. Podobnie było i tym razem – grupa druga musiała odwiedzić opuszczony resort w blasku księżyca. Tym razem to Ilonie udało się znaleźć immunitet. Przyszedł czas na przedstawienie wyników z zadania Kingi Rusin. Najwięcej głosów zebrała Maja, dlatego podczas testu wiedzy o Agencie, to właśnie ona otrzymała (dodatkowo) jeden ujemny punkt w teście.

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY" ODPADŁA MAJA WŁOSZCZOWSKA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • novy (gość)

    dwie sceny źle połączone w 3 odcinku ujawniają agenta z pomarańczowym plecakiem... panią Kraśko a szkoda że tak szybko, montażyści się nie popisali

    23.04.2018 11:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×