"Agent - Gwiazdy 3" odcinek 9. Pierwsze rozmowy z Agentem! Odpadła Anna Lucińska [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gra uczestników w programie "Agent - Gwiazdy" trwa w najlepsze. Czy w końcu zarobili jakieś pieniądze? Jak zachowuje się Agent? Uczestnicy mogli to sprawdzić osobiście! Sprawdź, co się wydarzyło i kto odpadł 18.04.2018!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 3" w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

To już 18. dzień tropienia Agenta. Odcinek 9. programu "Agent - Gwiazdy 3" rozpoczął się w miasteczku w południowej części Bali – Denpansar, na platformie nurkowej pośrodku wody. Uczestnicy mieli wykonać zadanie matematyczne, a do tego mieli wybrać osobę, która najlepiej radzi sobie z liczeniem. Padło na Michała, który dostał od Kingi Rusin wyjątkowo skomplikowanie równanie matematyczne. - Wolałbym chodzić po dnie oceanu niż rozwiązywać do zdanie - powiedział Michał.

Julia Wieniawa weźmie udział w 4. edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pozostali uczestnicy - w parach - także rozwiązywali zadania matematyczne, ale... pod wodą. Ich wynik miał zgadzać się z obliczeniami Michała. Niestety, grupie znowu nie udało się wykonać zadania. Kolejne zadanie rozgrywało się w pałacu księcia balijskiego. Tam pojawiła się także spora grupa dzieci. Uczestnicy nie wiedzieli co mają robić, ale próbowali zapamiętać ich imiona. W końcu okazało się, jakie jest zadanie. Należało ustawić dzieci w porządku alfabetycznym, a następnie według wieku.

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Następnie, uczestnicy mieli wyjątkową okazję porozmawiać z Agentem, a właściwie osobą, którą podejrzewają o bycie Agentem. Osoba ta nie wiedziała z kim rozmawia, ponieważ głos był zniekształcony. Karolina rozmawiała z Anią, a Peja, Ania i Tomek z Karoliną. Piotr i Michał rozmawiali z Iloną. Ilona natomiast z Michałem. Na zadawanie pytań mieli minutę.

Podczas testu wiedzy o Agencie Ania mogła wyłożyć czarny immunitet, który skasowałby immunitety i jokery wykorzystane przez pozostałych zawodników. Tak też zrobiła. - Chciałam wyrównać szanse i zobaczyć po prostu, kto ten test napisze najgorzej - wyjaśniła.

W 9. odcinku "Agent - Gwiazdy 3" odpadła Anna Lucińska!

Maja Włoszczowska komentuje swój udział w programie. Żałuje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mich (gość)

    Szkoda że Anna odpadła, miała najfalniejsze cycle

    18.04.2018 23:46
  • Marcin (gość)

    Ania była najfajniejsze szkoda , że odpadła

    18.04.2018 22:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×