"Agent - Gwiazdy 3". Peja, Lucińska, Ciachorowski i Świerczewski o taktyce w programie. Sojusz czy sabotaż? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jaką taktykę mieli uczestnicy programu "Agent - Gwiazdy 3"? Woleli wchodzić w sojusze, a może spiskowali i planowali sabotaż na każdym kroku? Sprawdź, co powiedzieli nam o swoim udziale w show!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 3" - sprawdź program tv

Uczestnicy "Agent - Gwiazdy 3" wiedzieli już, czego mogą spodziewać się po programie. Każdy przyznaje, że oglądał wcześniejsze edycje i próbował przygotować się na to, co może się wydarzyć. Jaką taktykę obrali, aby przechytrzyć pozostałych i wygrać program?

Karolina, Michał czy Ilona? Kto jest AGENTEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W "Agencie" najpopularniejszym działaniem jest wchodzenie w sojusze z innymi uczestnikami, uśpienie ich czujności i rozszyfrowanie Agenta na boku. Popularne jest też sabotowanie działań grupy tak, aby rzucić na siebie podejrzenie bycia Agentem. Dzięki temu inni będą źle obstawiać na teście i odpadną wcześniej.

- Każdy w jakimś stopniu grał - wskazuje Anna Lucińska. - Tam działy się różne rzeczy. Z jednej skrajności wchodziliśmy w drugą skrajność - zauważa natomiast Piotr Świerczewski. - Ja bardzo dobrze czuję się w ekstremalnych sytuacjach - przyznaje z kolei Peja. Czy to ułatwiło mu przetrwanie w programie? W czym pomagały niektórym umiejętności aktorskie? Zobacz wideo!

Peja: Produkcja chciała, żeby było "mięcho" i żeby było nerwowo [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×