"Agent - Gwiazdy 4". Aleksander Doba wspomina chwilę odejścia z programu. Kogo typował na Agenta?

Aleksander Doba opuścił program "Agent - Gwiazdy" w 3. odcinku show. Kogo typował na Agenta? Jak wspomina moment, gdy dowiedział się, że musi wracać do domu?

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" sezon 4. w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Jednym z uczestników 4. edycji "Agent - Gwiazdy" był słynny podróżnik Aleksander Doba. Niestety, opuścił program już w 3. odcinku show. Kim jest ten energiczny mężczyzna?

Próba zmiany skarbnika i test wiedzy o Wyspach Kanaryjskich. Kto odpadł tym razem?Zobacz więcej

Aleksander Doba od zawsze czynnie spędzał wolny czas. Olek był szybownikiem, spadochroniarzem, kolarzem, żeglarzem i sternikiem jachtowym. Kajakarzem został dosyć późno, bo po trzydziestce, ale od razu kajakarstwo pokochał. Dość szybko uzyskał wszelkie odznaki kajakowe wszystkich stopni polskich organizacji oraz najwyższe międzynarodowe organizacji ICF. Największym sukcesem w tej dziedzinie jest według niego zdobycie tytułu Drużynowego Akademickiego Mistrza Polski w Kajakarstwie Górskim w 2000 i 2003 roku, w drużynie, którą tworzył razem ze swoimi synami ("ABC DOBA"). Do tej pory pokonał kajakiem ponad 100 tys. km. Trzykrotnie przepłynął Atlantyk. Prywatnie ma żonę Gabrielę oraz dwóch synów: Bartłomieja i Czesława. Jest dziadkiem trzech wnuczek: Olgi i Agaty oraz Olivii.

Podróżnik przyznaje, że zbyt wcześnie odpadł z "Agenta". Zdradził nam, że typował, że Agentem jest kobieta. A jak wyglądała chwila pożegnania z programem? Zobacz wideo!

Mariola i Andrzej Gołota o swojej taktyce w "Agencie": We can win this!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×