"Agent - Gwiazdy 4". Angelika Mucha i Damian Kordas - stracili do siebie zaufanie na planie programu?

Angelika Mucha i Damian Kordas to uczestnicy "Agent - Gwiazdy", którzy znali się przed rozpoczęciem programu i chętnie spędzali ze sobą czas. Czy na planie "Agenta" stracili do siebie zaufanie?

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" sezon 4. w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Blogerka Angelika Mucha i zwycięzca 2. edycji "MasterChefa" to uczestnicy 4. edycji. "Agent - Gwiazdy". Jako jedyni znali się dobrze także przed rozpoczęciem programu. Pojawiały się nawet plotki, że to coś więcej niż przyjaźń. Czy to wpłynęło na ich zachowanie na planie programu?

Angelika Mucha przełamuje swoje lęki. Co ją najbardziej stresowało?Zobacz więcej

- To, że znaliśmy się wcześniej, że miałam wsparcie Damiana i, że wiedziałam, że mogę mu ufać to był największy plus mojego uczestnictwa w "Agencie" - wskazuje Angelika Mucha. Blogerka nie ukrywa, że Damian był dla niej oparciem w trudnych chwilach. Czy zwycięzca "MasterChefa" miał podobnie? - Od początku dogadywaliśmy się z Angeliką, przekazywaliśmy sobie informacje, na kogo głosować, a kto raczej na pewno nie jest Agentem - wskazuje Kordas. - Miałem jednak też inne sojusze - dodaje.

Przypomnijmy, że w nowym "Agent - Gwiazdy", oprócz Angeli i Damiana, uczestnikami są: Edyta Górniak, Aleksander Doba, Krystyna Czubówna, Mariola i Andrzej Gołota, Michał Koterski, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Agata Nizińska i Wiktor Mrozik.

Mariola i Andrzej Gołota o swojej taktyce w "Agencie": We can win this!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×