"Agent - Gwiazdy 4". Co łączy Damiana Kordasa i Angelikę Muchę? "Agent” nas bardzo zbliżył"

Angelika Mucha i Damian Kordas to uczestnicy 4. edycji "Agent - Gwiazdy". Prywatnie się przyjaźnią, ale jak przyznali w najnowszym wywiadzie, program jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. Czy łączy ich coś więcej?

Multimedia

W najnowszej edycji programu „Agent - Gwiazdy” wystąpią Angelika Mucha i Damian Kordas. Blogerka i zwycięzca 4. edycji programu „MasterChef” prywatnie się przyjaźnią. Czy łączy ich coś więcej? –Agent” nas bardzo zbliżył – wyjaśnił Kordas. Angelika Mucha przyznała z kolei, że uwielbia spędzać czas z Damianem.

Kto jest Agentem? Michał Mikołajczak już ujawnił pilnie strzeżoną tajemnicę?!Zobacz więcej

Czy w programie "Agent - Gwiazdy" zawarli razem sojusz? Sprawdźcie, co zdradzili!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Przypominamy, że 4. edycja "Agent - Gwiazdy" realizowana była na Wyspach Kanaryjskich. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Premiera programu już 27 lutego, o godz. 21:30 na antenie TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×