"Agent - Gwiazdy 4". Edyta Górniak i Maria Sadowska wezmą udział w show TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pojawia się coraz więcej spekulacji i domysłów odnośnie do 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Powiększa się grono osób, które wezmą udział w show TVN. Kto tym razem prawdopodobnie dołączył do składu programu "Agent - Gwiazdy 4"?

Multimedia

EDYTA GÓRNIAK W PROGRAMIE "AGENT - GWIAZDY 4"?

Niedawno informowaliśmy was, że - według plotek - pierwszymi uczestnikami programu "Agent - Gwiazdy 4" są Angelika Mucha, Damian Kordas, Andrzej Gołota oraz Violetta Kołakowska.

Teraz pojawia się coraz więcej głosów, że kolejni uczestnicy pojawili się na lotnisku, aby polecieć w miejsce rozgrywania programu. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że tym razem zawodnicy programu "Agent - Gwiazdy" będą ze sobą rywalizować na Wyspach Kanaryjskich.

Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Według ostatnich doniesień, największą gwiazdą programu "Agent - Gwiazdy 4" będzie Edyta Górniak! Jeżeli to prawda, to szykuje się nam prawdziwa sensacja. Co więcej, wokalistka zamierza koncertować podczas trwania programu! Oznacza to, że będzie przylatywać w trakcie zdjęć show na koncerty do Polski!

Inną wokalistką, która miałaby znaleźć się w składzie "Agent - Gwiazdy 4" jest Maria Sadowska. Czy wszystkie te osoby rzeczywiście pojawią się w programie? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Jaką taktykę mieli uczestnicy "Agent - Gwiazdy 3"?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Kris (gość)

    Przekonamy widziałem dzisiaj Edytę i Marie w Las Palmas

    20.11.2018 23:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×