"Agent - Gwiazdy 4". Edyta Górniak jest Agentem?! Uczestnicy nie wierzą w jej wrażliwość?

"Agent - Gwiazdy 4" zadebiutował na antenie TVN! Poznaliśmy nowych bohaterów programu i zobaczyliśmy, z czym musieli się zmierzyć. Najjaśniejszym punktem 1. odcinka była Edyta Górniak. Czy to ona jest Agentem?!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" sezon 4. w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Premiera 4. edycji "Agent - Gwiazdy" za nami. Uczestnicy w składzie: Edyta Górniak, Aleksander Doba, Krystyna Czubówna, Mariola i Andrzej Gołota, Michał Koterski, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Damian Kordas, Agata Nizińska, Angelika Mucha (Littlemooonster96) i Wiktor Mrozik zmierzyli się już z pierwszymi zadaniami.

Edyta Górniak nie chciała obejrzeć 1. odcinka z uczestnikami! Dlaczego?Zobacz więcej

W 1. odcinku nowej odsłony programu jednym z zadań było skoczenie z klifu. Wcześniej Mariola i Andrzej Gołota mieli wytypować, kto zdecyduje się na skok, a kto nie. Od tego zależało, ile pieniędzy wygra grupa. Ostatecznie skoczyli wszyscy, ale największą barierę do pokonania miała Edyta Górniak. Tuz przed skokiem, wokalistkę ogarnął paraliżujący strach i była gotowa wycofać się z zadania. - Nagle dopadły mnie wszystkie traumy, jakie przeżyłam - wspominała.

Czy Edyta naprawdę pokonała siebie, czy może doskonale zagrała, aby zmylić pozostałych uczestników? Czy taka osoba jak diwa polskiej sceny muzycznej nadaje się na Agenta? Co o tym sądzą bohaterowie programu? Podejrzewają, że Edyta Górnika może być Agentem? Zobacz, co nam powiedzieli!

Sprawdź, kto już na samym początku pożegnał się z programem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×