„Agent - Gwiazdy 4”. Kto jest Agentem? Michał Mikołajczak już ujawnił pilnie strzeżoną tajemnicę?!

Czwarta edycja „Agent - Gwiazdy” już wiosną na antenie TVN. Michał Mikołajczak, czyli zwycięzca poprzedniej edycji w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wypowiedział się na temat nowych uczestników. Aktor przez przypadek zasugerował w rozmowie kto może być Agentem!

Multimedia

"AGENT - GWIAZDY 4" - PREMIERA W ŚRODĘ, 27 LUTEGO, O GODZINIE 21:30 NA ANTENIE TVN

Już wiosną na antenę TVN powróci program „Agent - Gwiazdy”. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z Michałem Mikołajczakiem, który jest zwycięzcą ostatniej edycji. Czy dawał rady nowym uczestnikom? Aktor przyznał, że w nowej edycji show jest jego uczeń, któremu udzielił kilka wskazówek. Kiedy został zapytany, o to kogo typuje na Agenta przyznał:

Tak, mam swoją.... swojego faworyta, faworytkę - powiedział speszony Michał Mikołajczak.

Wypowiedź aktora może wskazywać, że typuje on kobietę. W damskim gronie w 4. edycji "Agent - Gwiazdy" znalazły się: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio i Mariola Gołota. Czy to właśnie jedna z nich dojdzie do finału programu i okaże się tytułowym Agentem?

Skoki w przepaść i intelektualna łamigłówka. Edyta Górniak nie wykona zadania?Zobacz więcej

Przypominamy, że 4. edycja "Agent - Gwiazdy" realizowana była na Wyspach Kanaryjskich. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach.

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Michałem Mikołajczakiem. Jak interpretujecie jego wypowiedź o Agencie?

Zobacz galerięZobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    a co to za dupek ?

    21.05.2019 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×