"Agent - Gwiazdy 4". Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Ten wpis może to potwierdzać!

Misiek Koterski i Marcela Leszczak uchodzili dotąd za szczęśliwą parę, wychowującą wspólnie synka Fryderyka. Jak donosi jednak jeden z portali ich związek to już przeszłość. Czy smutny wpis modelki tylko to potwierdza?

Multimedia

Misiek Koterski i finalistka trzeciej edycji "Top Model" - Marcela Leszczak poznali się trzy lata temu w Nowy Rok. Początkowo niewielu wierzyło, że ich romans może przerodzić się w poważny związek. Miłość wywróciła jednak ich życie do góry nogami, a Koterski po zaledwie dziesięciu dniach wybierał już pierścionek zaręczynowy. Leszczak i Koterski uchodzili dotąd za szczęśliwą parę, wychowującą wspólnie synka Fryderyka.

Michał Koterski i Marcela Leszczak starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ] Zobacz więcej

Ostatnio w mediach pojawiły się jednak niepokojące informacje na temat ich związku. Para, która była jeszcze do niedawna była bardzo wylewna i chętnie dzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, od ponad miesiąca nie opublikowała żadnych wspólnych zdjęć - zauważa serwis Gwiazdy.wp.pl. Internauci zwracają też uwagę, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak przestali obserwować swoje profile!

Gdyby tego było mało, to na InstaStory modelki pojawił się wpis, który może potwierdzać rozstanie pary!

Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas — napisała Marcela Leszczak.

Czy związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak to już przeszłość? Czekamy na oficjalne stanowisko pary!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×