"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 1. Skoki w przepaść i intelektualna łamigłówka. Edyta Górniak nie wykona zadania? [CO SIĘ WYDARZY]

"Agent – Gwiazdy" powraca do TVN z czwartym sezonem. Kinga Rusin wraz z grupą 14 śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Wśród nich jest Agent. Co wydarzy się w 1. odcinku? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Agent - Gwiazdy" sezon 4. odcinek 1. w środę, 27.02.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Czwarta edycja programu "Agent - Gwiazdy" rozgrywa się na Wyspach Kanaryjskich. W tych pięknych okolicznościach przyrody czternaścioro uczestników zmierzy się ze swoimi słabościami. Rozpoczną przygodę, która łączy w sobie pracę zespołową i rywalizację. Czy są na to przygotowani? Czy będą wystarczająco czujni i zorientują się, w którym momencie rozpocznie się gra? Czy od samego początku będą grali na siebie, czy będą stawiać na dobro grupy?

Są już oficjalne zdjęcia uczestników 4. edycji reality show TVN! [GALERIA]Zobacz więcej

Pierwszy odcinek zapewni uczestnikom sporą dawkę ekstremalnych wrażeń. Czeka ich między innymi skok w przepaść. Kto skoczy, a kogo sparaliżuje lęk? Czy od samego początku ktoś będzie na tyle czujny, by tropić Agenta? Kolejna konkurencja będzie intelektualną łamigłówką. Będą musieli wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością pracy w grupie. Czy tym razem Agent zamiesza, czy będzie starał się uśpić czujność pozostałych uczestników?

Jak w programie "Agent - Gwiazdy" odnajdzie się diva polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak? Czy Aleksander Doba – człowiek, który przepłynął samotnie ocean – poradzi sobie w grupie? Jak Krystyna Czubówna, dotychczas kojarzona z programami informacyjnymi, odnajdzie się w programie rozrywkowym? Czy małżeństwo Mariola i Andrzej Gołota będą potrafili stworzyć w programie tak samo zgrany duet jak w życiu codziennym? Ile twarzy pokaże w tym programie aktor Michał Koterski? Zaproszenie do programu przyjęli również: Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Damian Kordas, Agata Nizińska, Angelika Mucha i Wiktor Mrozik. Jedno jest pewne – ta obsada "Agent. Gwiazdy" gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Zobaczcie zdjęcia z 1. odcinka!

Kinga Rusin: To pierwsza edycja, której nie trzeba reklamować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×