"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 12. PÓŁFINAŁ. Złoty Joker w grze! Przed finałem odpadła Viola Kołakowska! Wiemy, ile wygra zwycięzca!

Półfinał 4. edycji "Agent - Gwiazdy" za nami. Poznaliśmy już trzech finalistów show TVN. Wśród nich jest zwycięzca oraz tytułowy Agent. Z jakimi zadaniami musiały się tym razem zmierzyć gwiazdy? Komu udało się przechytrzyć grupę? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 12. odcinku 4. edycji "Agent - Gwiazdy"!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" odcinek 12. - co się wydarzyło?

W półfinale 4. edycji programu „Agent - Gwiazdy” znaleźli się: Misiek Koterski, Viola Kołakowska, Maria Sadowska oraz Damian Kordas. Na początek gwiazdy udały się na wydmy Corralejo. To właśnie tam rozegrała się pierwsza konkurencja - poszukiwanie skarbów: pieniędzy oraz własnych pamiętników, odebranych im przez prowadzącą w poprzednim odcinku. Podzieleni na dwie grupy: Damian i Marysia oraz Viola i Misiek ruszyli na poszukiwania z wykrywaczami metalu.

Największym kąskiem był oczywiście pamiętnik Damiana, który od samego początku skrupulatnie prowadzi notatki. Marysi jako pierwszej udało się jednak odnaleźć własny pamiętnik. Bój o notes Damiana był zacięty - finalnie udało się go zdobyć Violi. Grupie udało się odnaleźć 3 skrzynki. Na przeczytanie wykopanych skarbów dostali 10 minut.

Dobra passa Miśka Koterskiego i zacięta walka o półfinał! Sprawdź, kto odpadł!Zobacz więcej

Następnie Kinga Rusin postanowiła wyjaśnić zagadkę związaną z powracającym w 4. sezonie hasłem ,,Uwaga na kasę’’. Początkowo grupa opacznie zrozumiała, że trzeba pilnować skarbnika. Chodziło jednak o coś zupełnie innego - gwiazdy musiały ułożyć wyspy znajdujące się na banknotach od najmniejszej do największej. Litery z nominałów wskazywały miejsce, w którym znajduje się Złoty Joker.

Zadanie związane z tajemniczym hasłem udało się rozwiązać Damianowi, który przechytrzył grupę i od razu pobiegł do basenu. To tam na dnie ukryty był pożądany przez wszystkich amulet, który eliminuje jedną złą odpowiedź na dzisiejszym teście wiedzy o Agencie. Dodatkowo (jeśli Damian okaże się zwycięzcą programu) do jego puli dopisane zostanie 10 tysięcy.

Złoty Joker nie jest potrzebny Agentowi - ocenił Damian Kordas postawę Violi Kołakowskiej w tym zadaniu.

Angelika Mucha wspomina swoją maturę. Przy czym najbardziej się stresowała?Zobacz więcej

Kolejne zadanie odbywało się w pobliżu Puerto de la Cruz. Półfinaliści 4. edycji "Agent - Gwiazdy" musieli pomóc jednej z rodzin w przeprowadzce. Michał pracował z Marią, a Viola z Damianem. Pary musiały zapakować do samochodów oznaczone logiem programu przedmioty, ponieważ od tego zależała wysokość zarobionej kwoty.

Na koniec przyszedł czas na trudny test wiedzy o Agencie dotyczący wszystkich 12. odcinków. Kinga Rusin poinformowała też, o jaką kwotę będą walczyć w finale - 71900 zł - to nagroda dla zwycięzcy tegorocznej edycji "Agent - Gwiazdy".

W 12. odcinku programu "Agent - Gwiazdy 4" odpadła Viola Kołakowska!

W finale 4. edycji "Agent - Gwiazdy" znaleźli się: Misiek Koterski, Maria Sadowska oraz Damian Kordas!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×