"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 13. FINAŁ. Kto był Agentem? Wygrał Damian Kordas z "MasterChefa"!

Za nami wielki finał czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Wszyscy uczestnicy spotkali się ponownie, aby poznać tożsamość tytułowego Agenta oraz zwycięzcę show TVN. O zwycięstwo walczyli: Maria Sadowska, Damian Kordas i Michał Koterski. Kto sięgnął po wygraną?

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 13. FINAŁ. Kto był Agentem?

W finale 4. edycji "Agent - Gwiazdy" spotkali się wszyscy uczestnicy: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Przez 12 tygodni mogliśmy oglądać ich zmagania na Wyspach Kanaryjskich. W 13. odcinku opowiedzieli o swoich wrażeniach, mogli też przekonać się, jak Agent sabotował ich działania. Poznaliśmy też tożsamość tytułowego Agenta oraz zwycięzcę, który zgarnął ponad 70000 zł.

Sami robiliśmy taki chaos, że Agent nic nie musiał robić - stwierdził Aleksander Doba.

Damian Kordas Agentem? Zwycięzca "MasterChefa" marzył o tym programie!Zobacz więcej

Maria Sadowska była Agentem!

Po przerwie poznaliśmy tożsamość tytułowego Agenta. Okazało się, że to Maria Sadowska sabotowała działania pozostałych uczestników. -Strasznie was przepraszam. To było dla mnie bardzo trudne. Takie były reguły tej gry - oceniła wokalistka. Na początek zobaczyliśmy, jak Agent próbował przekonać wszystkich do skoku z klifu w 1. odcinku, bo był pewien, że Andrzej i Mariola obstawili, że nie wszystkim uda się wykonać to zadanie. -Wszyscy zapomnieli, że w tym zadaniu nie chodziło o to, aby wszyscy skoczyli, ale żeby zastanowić się, jak Andrzej i Mariola wytypowali. - skomentowała swoje zachowanie Maria Sadowska.

Byliście mistrzami w fatalnym dobieraniu się do zadań - oceniła Kinga Rusin, wspominając zadanie paralotniami.

Misiek Koterski z Marcelą i synkiem wypoczywają w gorącej HiszpaniiZobacz więcej

Agent w tym zadaniu kręcił pokrętłem krótkofalówki, aby zakłócić innym sygnał. Marysia zmanipulowała również swoich towarzyszy podczas zadania z odmierzaniem wody. Ukryła linijkę, która mogła pomóc w obliczeniach. Na kempingu Agentowi zależało, żeby być w grupie z Violą i Kasią. -Czułam, że bardzo łatwo będę mogła zmylić dziewczynom trop. W zadaniu na wydmach Marysi zależało, żeby nikt nie szukał skrzynki z pieniędzmi, dlatego wmówiła wszystkim, że powinno im zależeć tylko na pamiętnikach. Po analizie działań Agenta przyszło nam poznać zwycięzcę programu.

4. edycję "Agent - Gwiazdy" wygrał Damian Kordas, który w 2015 roku wygrał 4. edycję programu "MasterChef"!

Zobacz galerię

Damian Kordas - kim jest?

Damian ma 26 lat i pochodzi z Wrocławia. Studiował weterynarię, ale to gotowanie jest jego największą pasją. Kordas ma na swoim koncie wydaną książkę kucharską "Moje pyszne inspiracje". Po wygranej w 4. edycji "MasterChefa" założył swój kanał na Youtube "Damian Kordas", gdzie zamieszcza filmiki z prostymi przepisami na różne dania. Często gotują z nim inne znane osoby. Damian chciałby skończyć Le Cordon Bleu w Paryżu i odbyć staż u Gordona Ramseya. Plan na później to oczywiście otwarcie własnej restauracji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×