"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 2. Edyta Górniak pożegnała się z programem na WŁASNE życzenie! Dlaczego?

Nieoczekiwany zwrot akcji w 2. odcinku "Agent - Gwiazdy 4"! Takiej eliminacji chyba nikt się nie spodziewał. Sprawdźcie, jakie zadania czekały tym razem na uczestników na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii.

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 2. - co się wydarzyło? Sprawdź program tv

W poprzednim odcinku z programu jako pierwsza odpadła Katarzyna Wołejnio. Pozostałych na Gran Canarii czekały kolejne zadania. W pierwszym zadaniu grupa musiała się zmierzyć z wodną sztafetą.

Ja do basenu wchodzę tylko po schodach. Nigdy nie skaczę i stoję tylko przy brzegu, no może do uda, bo dalej już zadyszkę łapię, bo się boję - tłumaczyła Edyta Górniak.

Uczestnicy musieli przepłynąć wpław około 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Wysokie fale i silny wiatr mocno utrudniły wykonanie tego zadania. Ogromne problemy z dopłynięciem do brzegu miała Krystyna Czubówna, która płynęła w parze z Rafałem Jonkiszem. Słynna lektorka zasłabła, a ręce odmówiły jej w wodzie posłuszeństwa. -Ratujcie Krystynę! - krzyczała z łodzi poruszona Edyta Górniak. Na pomoc od razu ruszył Andrzej Gołota. Lektorkę udało się ostatecznie doprowadzić do obecnego na łodzi lekarza.

Andrzej jest bohaterem, było dużo więcej młodszych ludzi, sytuacja wymagała szybkiego zadania - zachwalała męża Mariola Gołota.

Andrzej Gołota tłumaczy, dlaczego NIE jest Agentem. Uwierzyliście?Zobacz więcej

Zadanie okazało się trudniejsze niż się spodziewali. Rafał Jonkisz, Maria Sadowska byli potwornie wykończeni po przepłynięciu swojego odcinka. Płynąć odważyła się też Mariola, ale w połowie dystansu zrezygnowała. -To jest koniec konkurencji, wróciła, Mariola jest agentem - oceniła grupa.

Grupie udało się zdobyć sześć fantów. Przy użyciu znalezionych przedmiotów grupa musiała rozwiązać rebus. Hasłem było fragment piosenki: Bo to co nas podnieca, To się nazywa kasa, A kiedy w kasie forsa, To sukces pierwsza klasa.

Kinga Rusin: To pierwsza edycja, której nie trzeba reklamować!Zobacz więcej

W następnym zadaniu mogli zarobić 5 tysięcy. Aby się to udało musieli odnaleźć Kingę Rusin. Wcześniej zostali jednak podzieleni na grupy: jedna trafiła na pokład łodzi podwodnej, a stamtąd musieli odszukać ukryte w głębinach litery i podać je grupie przebywającej na motorówce. Rozwiązanie tej zagadki miało pomóc w znalezieniu miejsca pobytu prowadzącej. Hasłem było stara krypa. Nie zarobili jednak pieniędzy z powodu kary, jaką dostała grupa z łodzi podwodnej.

W kolejnej konkurencji jedni musieli pracować rano, a drudzy w nocy. Ci pierwsi musieli przygotować dla drugiej grupy mapę budynku starej rzeźni. Niestety nie była ona zbyt dokłada. Druga grupa nocą musiała odnaleźć kubiki, w których ukryte były różne rzeczy: od robaków po jokery. Przerażona nocnym zwiedzaniem budynku Edyta Górniak nie mogła znaleźć schodów. Gwiazda znalazła się w potrzasku.

Słuchajcie, kurde... mam zawał! Tam jest tak ciemno! - komentowała po powrocie Edyta Górniak.

-Marysia jest napalona na program jak szczerbaty na suchary - komentował zaangażowanie Sadowskiej Misiek Koterski. Grupa zarobiła tylko 2,5 tysiąca. Nikt oczywiście nie chciał pochwalić się pozostałymi fantami, które udało się im znaleźć w schowkach.

Edyta Górniak dobrowolnie odeszła z programu "Agent - Gwiazdy"!

Na koniec tradycyjnie przyszedł czas na test wiedzy o Agencie. Eliminacje na Placu Santa Ana zaskoczyły jednak wszystkich! Zabrakło Krystyny Czubówny, która po pierwszym zadaniu musiała skupić się na swoim zdrowiu i unikać stresu. Jej miejsce zajęła jednak Katarzyna Wołejnio. Odczytywanie wyników przerwała jednak niespodziewanie Edyta Górniak, która poprosiła, że chce opuścić program i uratować osobę, która miałaby go opuścić. -Każdy z nas miał inny cel przychodząc tutaj [...] Nie potrzebuję już sobie niczego więcej udowadniać - mówiła zapłakana, tłumacząc, że już w 1. odcinku pokonała siebie i swoje lęki, kiedy skoczyła z klifu.

No to nie sprawdzam dalej... - skomentowała sytuację Kinga Rusin.

W 2. odcinku "Agent - Gwiazdy 4" odpadła Edyta Górniak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • rozważna (gość)

  A panią Edytę szanuję i podziwiam, niezmiennie.

  07.03.2019 18:26
 • rozważna (gość)

  dobra decyzja, po tym co się działo z panią Krystyna.Zadania sprawnościowe tylko dla młodzików.

  07.03.2019 18:25
 • Ja (gość)

  To nie fair. Ogladalam to tylko dla Edyty :(

  06.03.2019 23:57
 • Kiki (gość)

  Wróci?

  06.03.2019 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×