"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 3. Próba zmiany skarbnika! Odpadł Aleksander Doba! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 3. odcinku "Agent - Gwiazdy 4" uczestnicy mieli do wykonania kolejne zadania. Doszło też do próby zmiany skarbnika. Kto wiedział o Agencie najmniej i musiał opuścić program? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W trzecim odcinku programu "Agent – Gwiazdy" uczestnicy wciąż przeżywali wydarzenia z poprzedniego odcinka, Joker Krystyny Czubówny trafił do Michała Koterskiego. Wszczyscy mogli cieszyć się też słoneczną panoramą Gran Canarii. Beztroska nie trwała jednak długo – przed stało jedno z najtrudniejszych zadań w programie. Grupa musiała wybrać dwie osoby, którym ufa najbardziej. Wybrano Angelikę i Miśka. Czy to jedynie gra w udawanie, z której zwycięsko wyjdzie najbardziej przebiegły?

Angelika Mucha przełamuje swoje lęki. Co ją najbardziej stresowało?Zobacz więcej

Konkurencja odbywała się w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond. Zaufana dwójka musiała zarządzać ruchem drogowym tak, by poprowadzić taksówki z pozostałymi uczestnikami i ułożyć litery znajdujące się na dachach samochodów w słowo "AGENT". Ostatecznie udało się ułożyć potrzebne słowo, ale... w odwrotnej kolejności. Zadanie nie zostało zaliczone. W czasie jazdy uczestnicy zauważyli zieloną tabliczkę z napisem "Uważajcie na pieniądze". Po przeliczeniu przez Andrzeja Gołotę pieniędzy Wiktor zaproponował zmianę skarbnika. Ponieważ dokładnie połowa uczestników poparła wniosek, skarbnik został ten sam.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością i kondycją fizyczną, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy dostał zegarek z inną godziną i dołączonym kluczykiem. Zegarki wskazywały na państwo, w którym w danym momencie obowiązuje określona godzina. Zadaniem uczestników było odgadnąć, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi, nad którymi widnieje słowo "pieniądze" w języku urzędowym tego kraju. Tylko współpraca i skuteczna wymiana informacji mogła pozwolić grupie zdobyć całą sumę dostępną w tej konkurencji. Na ich drodze ukryte zostały nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także – pierwszy w tej edycji programu – pożądany przez wszystkich immunitet, który trafił do Kasi.

Mariola i Andrzej Gołota o swojej taktyce w "Agencie": We can win this!Zobacz więcej

Jeśli któryś z uczestników cierpiał na lęk wysokości, miał niemały problem z wykonaniem ostatniego zadania w tym odcinku. Kinga podzieliła wszystkich na dwie grupy: powietrzną oraz naziemną. Grupa pierwsza, szybując nad wzgórzami, musiała pokonać strach, skoncentrować się i udzielić precyzyjnych odpowiedzi na pytania osób z dołu. Pytania dotyczyły Wysp Kanaryjskich, a odpowiadali na nie: Misiek, Mariola, Andrzej, Viola, Angelika i Agata. Ostatecznie jednak Mariola w ogóle nie wsiadła na paralotnię i nie odpowiedziała na żadne pytanie. Liczba poprawnych odpowiedzi zadecydowała o tym, ile pieniędzy zarobili - było ich 9. Kto wykonywał swoje zadanie rzetelnie, a kto spróbował namieszać? Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie zadecydował, kto pożegnał się z programem.

W 3. odcinku "Agent - Gwiazdy 4" odpadł Aleksander Doba!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×