"Agent - Gwiazdy 4". Przejęta Edyta Górniak i Andrzej Gołota z żoną na spotkaniu z mediami. Zobacz zdjęcia!

To już 4. edycja programu "Agent - Gwiazdy". Tym razem, aby wytropić Agenta, uczestnicy polecieli na Wyspy Kanaryjskie. Wśród nich m.in. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Aleksander Doba i Andrzej Gołota z żoną Mariolą. Jak zaprezentowali się na spotkaniu z mediami?

Multimedia

Agent - Gwiazdy" sezon 4. odcinek 1. w środę, 27.02.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

To będzie prawdziwa petarda. Skład osoby 4. edycji "Agent - Gwiazdy" zapewnia pełnię wrażeń podczas tropienia Agenta na Wyspach Kanaryjskich. W pięknych okolicznościach przyrody czternaścioro uczestników zmierzy się ze swoimi słabościami oraz osobą, która od początku psuje im szyki.

Skoki w przepaść i intelektualna łamigłówka. Edyta Górniak nie wykona zadania?Zobacz więcej

Na tydzień przed premierą nowej edycji w telewizji, prowadząca program - Kinga Rusin oraz wszyscy uczestnicy pojawili się na spotkaniu z mediami, aby obejrzeć pierwszy odcinek i powspominać czas spędzony na Kanarach. Tylko Edyta Górniak nie zdecydowała się na wspólne oglądanie. - Nie jestem jeszcze gotowa zmierzyć się z tymi emocjami. Poczekam za kulisami - zapowiedziała na samym początku.

Przypomnijmy, że wiosną 2019 w programie "Agent - Gwiazdy" poza Edytą Górniak udział wzięli: Aleksander Doba, Krystyna Czubówna, Mariola i Andrzej Gołota, Michał Koterski, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Damian Kordas, Agata Nizińska, Angelika Mucha (Littlemooonster96) i Wiktor Mrozik. Jak się zaprezentowali? Zobaczcie zdjęcia!

Kinga Rusin: To pierwsza edycja, której nie trzeba reklamować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Co w tym programie robi żona Gołoty?

    20.02.2019 19:08
  • paula (gość)

    to juz była wiosna 2019?

    20.02.2019 09:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×