agent gwiazdy 4 uczestnicy

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 10. Sprzeczki, rywalizacja i kolejna strata pieniędzy. Kasia Wołejnio odpadła z programu!

Za nami 10. odcinek programu "Agent - Gwiazdy 4". W rywalizacji jest już tylko szóstka uczestników, a to oznacza, że nie ma miejsce na żaden błąd, bo Agent ciągle działa i miesza! Do tego w grupie są przeróżne sojusze, ale wkrótce się okaże, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem... Sprawdźcie, kto odpadł i co się działo w 10. odcinku programu "Agent - Gwiazdy 4"!

01.05.2019Agent - Gwiazdy

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 9. Podchwytliwe pytanie Kingi Rusin i najdroższy immunitet w historii programu! Odpadł Wiktor Mrozik!

"Agent - Gwiazdy 4" zostało już tylko 7 uczestników: Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Maria Sadowska, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik i Katarzyna Wołejnio. W 9. odcinku kolejna osoba musiała jednak pożegnać się z programem. Wcześniej jednak jedna z uczestniczek "kupiła" immunitet za horrendalną kwotę! Grupa nie była zadowolona z takiego obrotu sprawy. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Agent - Gwiazdy".

24.04.2019Agent - Gwiazdy

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 6. Samotnemu Andrzejowi sprzyja szczęście! Niechęć wobec Kasi narasta! Kto odpadł?

Szósty odcinek show „Agent. Gwiazdy” za nami. Po odpadnięciu Marioli – Andrzej Gołota został sam. W grze oprócz niego pozostali już tylko: Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska Angelika Mucha (Little Monster), Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik. Kto z nich jest Agentem? W 6. odcinku „Agent. Gwiazdy” uczestnicy musieli m.in. zejść pod wodę bez tlenu. Kto zdobył się na odwagę? Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie!

03.04.2019Agent - Gwiazdy

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×