"Agent - Gwiazdy". Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]

Telewizja TVN właśnie wystartowała ze zdjęciami do 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Chociaż wiadomo, że prowadzącą program wciąż jest Kinga Rusin, to jednak wciąż w tajemnicy trzymane są nazwiska uczestników show. Jednak nie brakuje przecieków...

Multimedia

"AGENT - GWIAZDY 4" - PIERWSI UCZESTNICY

Według coraz częściej pojawiających się plotek, jedną z gwiazd programu "Agent - Gwiazdy 4" będzie młoda youtuberka, Angelika Mucha, znana jako Littlemooonster96. Dziewczyna już ma za sobą telewizyjne doświadczenie, gdyż walczyła w polsatowskim programie "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami".

inną młodą gwiazdą programu "Agent - Gwiazdy" miałby być Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu "MasterChef". Czy młody kucharz ma szansę poradzić sobie w zupełnie innej rozgrywce?

Kinga Rusin nie poprowadzi 4. edycji? Tajemniczy komentarz dziennikarki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Spekuluje się również o udziale w programie najsłynniejszego polskiego boksera, Andrzeja Gołoty. Jest o tyle prawdopodobne, że Andrzej Gołota rzeczywiście niedawno był w Polsce, chociaż na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Inną gwiazdą nowej odsłony gwiazdorskiego "Agenta" ma być Violetta Kołakowska, której już dawno nie oglądaliśmy w telewizji.

Oczywiście powyższe nazwiska to jedynie domysły i spekulacje, ale poprzednie edycje udowodniły, że bardzo często takie domysły okazywały się prawdą. Kogo rzeczywiście zobaczymy w programie "Agent - Gwiazdy 4"? Przekonamy się wkrótce!

Zobacz galerię

Jaką taktykę mieli uczestnicy "Agent - Gwiazdy 3"?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×