"Agent– Gwiazdy" i "Ameryka Express" znikają z anteny TVN? Stacja rezygnuje z popularnych programów rozrywkowych

To koniec programu "Agent – Gwiazdy" i "Ameryka Express"? Takie informacje pojawiły się we wtorek w mediach internetowych. Według jednego z portali, producenci rozrywkowego formatu z Kingą Rusin w roli prowadzącej na dobre porzucili pomysł realizacji kolejnych edycji celebryckiego reality-show. Czarne chmury zawisły też nad show, które prowadziła do tej pory Agnieszka Woźniak-Starak.

Multimedia

Nie będzie kolejnej edycji "Agent – Gwiazdy" - taką informację przekazał we wtorek (10.12) portal Plejada.pl. Mimo, że celebryckie reality-show cieszyło się sporą popularnością, władze stacji TVN postanowiły zawiesić produkcję formatu, który prowadziła Kinga Rusin. Jak donosi informator portalu, wiosną 2020 roku widzowie zobaczą już ostatnią edycję programu "Ameryka Express".

Będzie okazja, żeby dopytać o plany ramówkowe na najbliższej konferencji. Może wtedy będziemy mogli podać precyzyjną datę. Na razie pracujemy nad ofertą wiosenną - skomentowała doniesienia portalu szefowa działu PR stacji TVN, Joanna Górska.

Nowa prowadząca wybrana? Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak Starak?Zobacz więcej

Gwiazdorski "Agent" doczekał się na antenie TVN 4. edycji, w których wystąpili m.in. Edyta Górniak, Damian Kordas, Michał Szpak, Dominika Tajner-Wiśniewska, Tomasz Oświeciński, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Koterski, Andrzej Gołota z żoną, Hubert Urbański, Odeta Moro czy Maria Sadowska.

Program "Azja Express", a następnie "Ameryka Express" od początku prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Po śmierci męża, dziennikarka wycofała się z życia publicznego i zrezygnowała z pracy. Nie wiadomo na razie, kto zastąpi ją w roli prowadzącej wiosennej odsłony "Ameryka Express". Spekuluje się, że nową gospodynią programu ma bmy być Daria Ładocha, która wygrała 2. edycję "Agenta".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • azi (gość)

  Tvn ma jakieś popularne programy rozrywkowe??????. Śmieciowa stacja z chajzerem na czele.

  08.01.2020 14:15
 • Teto programy niskich (gość)

  To programy niskich lotów co one promują jaki styl życia chyba nie dla normalnych ludzi bada obi boków która zarabia na oglądalności niech znikną z ekranu jak najszybciej plycizna TVN najgorszy program dla kiepskich

  11.12.2019 22:56
 • Teto programy niskich (gość)

  To programy niskich lotów co one promują jaki styl życia chyba nie dla normalnych ludzi bada obi boków która zarabia na oglądalności niech znikną z ekranu jak najszybciej plycizna TVN najgorszy program dla kiepskich

  11.12.2019 22:43
 • trzeźwy na umyśle (gość)

  Najwyższy czas ! "Atrakcje programowe" w postaci lansowania na chama kolesiów, którym trudno inaczej trafić na ekran i fundowanie im wyjątkowo atrakcyjnych wycieczek, kiepsko świadczą o inwencji osób odpowiedzialnych za program w stacji tv. Jeżeli program składa się wyłącznie z debilnych mydlanych tasiemców i celebryckich show, oraz pseudodokumentów sądowo/policyjno/obyczajowych to nie ma po co takiej stacji w ogóle włączać. A powrót do Pig-Brothera wskazuje wyraźnie, że poziom intelektualny właścicieli zjechał poniżej dna Rowu Mariańskiego. TVN zrównał się z mediami PiS pod względem niezdatności do oglądania. Gratulacje !!!

  11.12.2019 13:17
 • zamiast tych pr. lepiej zrezygnować z dość prymitywnych paradokumentów i Big Brothera (gość)

  W Agencie i w Azja/Ameryka Express przynajmniej można zobaczyć ciekawe, ładne miejsca. Agenta nie oglądałam (ewentualnie fragmenty), ale drugi program już tak. Ciekawe jaka będzie 4 edycja. Będą po dwie. Dwie w Azji i dwie w Ameryce. Oby tylko skład był fajny, a nie przaśny.

  11.12.2019 12:26
 • Nekwjiekdjr (gość)

  Bardzo dobrze lepiej jakiś dobry film, za dużo tych programów nieciekawych .

  10.12.2019 23:40
 • Kasia (gość)

  I bardzo mnie to cieszy....dobry film w to miejsce lepiej pasuje

  10.12.2019 20:10
 • Dawid (gość)

  Jestescie gejami i huju

  10.12.2019 18:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×