"Agent - Gwiazdy". Kinga Rusin nie poprowadzi 4. edycji? Tajemniczy komentarz dziennikarki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kinga Rusin nie poprowadzi 4. edycji "Agent - Gwiazdy"? Takie plotki pojawiły się ostatnio w mediach. Powodem odsunięcia dziennikarki od programu miałby być jej konflikt z Małgorzatą Rozenek- Majdan. Ile w tym prawdy? Kinga Rusin zamieściła w sieci tajemniczy komentarz.

Multimedia

Plotkarskie media żyły ostatnio konfliktem Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Medialny spór o prawa zwierząt i nowa kampanie reklamową Rozenek-Majdan został oficjalnie zakończony na chwilę przed Balem TVN 2018. Według najnowszych medialnych doniesień pokłosiem wielkiej kłótni gwiazd TVN ma być odsunięcie Kingi Rusin od prowadzenia 4. edycji "Agent - Gwiazdy". Ile w tym prawdy?

Edward Miszczak interweniował w sprawie konfliktu gwiazd stacji? Wszystko na to wskazuje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga Rusin w ironiczny sposób skomentowała te informacje na swoim Instagramie. Dziennikarka zamieściła wpis, w którym nie tylko poinformowała o przygotowaniach do kolejnej edycji "Agenta", ale również wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą „czelendże”! Cóż to teraz będą za emocje! Nawet nie wiadomo kto będzie prowadził! Zapnijcie pasy! - napisała Kinga Rusin

Wspomniane we wpisie "czelendże" to oczywiście nawiązanie do programu "Iron Majdan", w którym mogliśmy oglądać jak Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem. Para podejmowała się rozmaitych wyzwań, które były testem na ich determinację, wytrzymałość czy odwagę.

Zobacz galerię

Jaką taktykę mieli uczestnicy "Agent - Gwiazdy 3"?

Komentarze

Skomentuj
  • fajnie (gość)

    super :)

    28.09.2018 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×