"Agent - Gwiazdy" odcinek 3. Trzy zadania w Johannesburgu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzy się w 3. odcinku programu "Agent - Gwiazdy"? Czy Agent zakłóci wykonanie kolejnych zadań?

Multimedia

"AGENT - GWIAZDY" ODCINEK 3. WE WTOREK, 8.03.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

W trzecim odcinku programu "Agent - Gwiazdy" uczestnicy będą musieli zmierzyć się aż z 3 zadaniami, do których potrzebne są nie tylko predyspozycje fizyczne, ale także umysłowe i oczywiście jak zawsze umiejętność pracy w grupie…

W pierwszym zadaniu uczestnicy muszą zmierzyć się z własnym lękiem, schodząc po ścianie z 20 piętrowego wysokiego budynku. Tylko jeśli odpowiednia liczba osób zejdzie pula nagrody głównej zwiększa się o określoną kwotę. Liczy się nie tylko pokonanie własnego strachu, ale także znajomość charakterów innych uczestników. Po zadaniu pełnym emocji oraz niepewności przychodzi czas na zadanie, wymagające skupienia i koncentracji. Uczestnicy cofną się do czasów szkolnych i napiszą dyktando. Od tego jak im pójdzie zależy, ile pieniędzy trafi do puli nagrody głównej.

CZYTAJ TAKŻE:

"AGENT - GWIAZDY" ODCINEK 2. KTO ODPAŁ Z PROGRAMU?
ANTEK KRÓLIKOWSKI: "AGENT- GWIAZDY" TO BARDZO MĘCZĄCA GRA [WIDEO]

Trzecie zadanie wymaga od bohaterów programu całkowitego zaufania innym członkom grupy. Od tego zależy powodzenie misji. Celem jest dotarcie we wskazane miejsce, skręcając tylko w lewo lub tylko w prawo. Grupy szukające drogi są nawigowane za pomocą telefonu przez uczestników, którzy jako jedyni mają mapę. Czy Agent zakłóci komunikację? Czy Agent przekaże właściwe informacje i zadanie się nie powiedzie?

Po wszystkich zadaniach uczestnicy przystępują do testu. Po nim jedna osoba pożegna się z programem. Trzeci odcinek odbywa się w Johannesburgu. Widzowie będą mogli poznać miasto wchodząc do samego centrum, gdzie toczy się codzienne życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×