"Agent - Gwiazdy" odcinek 5. Odpadł Maciej Sieradzky! [ZDJĘCIA]

Za nami kolejne zmagania gwiazd z agentem w Republice Południowej Afryki! Z czym zmagali się uczestnicy programu "Agent - Gwiazdy"? Kto odpadł?

Multimedia

Na początek 5. odcinka uczestnicy znaleźli się nad wodospadem. Podzieleni na dwie 5-osobowe drużyny. Jedni mieli przejść po linie na wodą i zapamiętać jak najwięcej słów i zwrotów, wykrzyczanych przez drugą grupę, która znajduje się na brzegu. Im więcej zapamiętanych słów, tym więcej punktów, a tym samym pieniędzy we wspólnej puli. Na brzegu każdy uczestnik konfrontuje zapamiętane słowa lub zwroty z prowadzącą. Wśród wypowiedzianych zwrotów były m.in. asystent asesora, niebieskie wiaderko i wyrok w zawieszeniu, za które Tomek zarobił dla grupy aż 1400 zł. Antek pobił Tomka o sto złotych. Rabarbar i psikus zapamiętane przez Ewę kosztowały 300 zł. Sylwia zarobiła 900 zł, a Maciek tylko 100 zł. Z 6600 zł grupa uzbierała 4200 zł.

CZYTAJ TAKŻE:

"AGENT - GWIAZDY". WODOSPAD, TARG Z PAMIĄTKAMI I SAFARI [WIDEO+ZDJĘCIA]
JOANNA JABŁCZYŃSKA ROZCZAROWANA PROGRAMEM "AGENT-GWIAZDY"? [WIDEO]

Kolejne zadanie wykonywane były w parach: Maciek i Sylwia, Tomek i Joanna, Ewa i Tamara, Hubert i Antek oraz Dominika i Monika. Uczestnicy musieli odnaleźć na straganach targu z pamiątkami maski ze zdjęć. Jednak zdjęcia widzą tylko osoby nawigujące grupy poszukujące - Maciek i Sylwia. Za pomocą krótkofalówek musieli naprowadzać resztę, opisując wygląd masek. Na odnalezienie wszystkich masek było tylko 30 minut. Wszystkie maski zostały odnalezione, a na konto grupy wpadły 3200 zł. Oprócz tego, Tamara i Antek znaleźli tubki, które mogli zachować lub komuś podarować. Oboje zdecydowali, że zatrzymają znalezisko.

Czas na ostatnią konkurencję. Miała ona miejsce w Parku Narodowym Krugera. Monika i Hubert pozostali w obozie, gdzie czekały na nich zagadki logiczne i sprawnościowe. Pozostali wyruszyli na foto-safari. Musieli odnaleźć konkretne zwierzęta, w tym wielką piątkę (słoń, lew, nosorożec, bawół i lampart) i zrobić im zdjęcie. Zdjęcie uprawniało Monikę i Huberta do otwarcia koperty z zadaniem. W czasie safari doszło do rozłamu jednego z najtrwalszych sojuszy - Tomek i Antek nie dogadali się. W sumie udało się zrobić zdjęcia słoniom, zebrom, bawołom, żyrafom i nosorożcom. Tymczasem w obozie Monika znalazła jokera, który przypadł Hubertowi i immunitet dla siebie! Grupa zarobiła w sumie 3700 zł. Okazało się także, że Ewa i Sylwia także miały jokery, unieważniające jedno pytanie w teście wiedzy o agencie, po którym Kinga Rusin ogłosiła, kto nie przechodzi do kolejnego odcinka.

W 5. odcinku programu "Agent - Gwiazdy" odpadł Maciej Sieradzky!

Komentarze

Skomentuj
 • Andrzej (gość)

  Nie lubie Rusin. Sztywne, wyrezyserowane gesty i pozy oraz wypowiedzi pozbawione polotu

  23.03.2016 23:39
 • Patryk (gość)

  No kurde, chce obejrzeć najnowszy odcinek, wchodzę w Google, i co pierwsze mi się pojawia? Wiadomość o tym kto odpadła. Mega irytujące i żenujące. Nie powinniście w tytule zamieszczać takich informacji i zdjęc..

  23.03.2016 14:35
 • kingsss (gość)

  Wielka szkoda :(

  23.03.2016 09:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×