Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak odpowiedziały na zarzuty Kuby Wojewódzkiego. „Król TVN” oskarżył je o brak lojalności! Padły mocne słowa

Kuba Wojewódzki ma talent do wkładania kija w mrowisko i od dekad się z tym nie kryje, bezlitośnie krytykując rodzimy show-biznes. W jednym z ostatnich swoich odcinków odnosząc się do decyzji Piotra Gąsowskiego o odejściu z „Twoja twarz brzmi znajomo”, nieoczekiwanie zaatakował Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską, z którą zasiadał w fotelu jurora „Mam talent”. Obie gwiazdy natychmiast odpowiedziały. Padły mocne słowa!

Multimedia

Kuba Wojewódzki uderza w Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską

Kuba Wojewódzki, nazywany nieformalnym „królem TVN”, przez lata dał się poznać jako dziennikarz z ostrym językiem. W jednym z ostatnich odcinków swojego show odniósł się do zmian w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” i cofnął wspomnieniami do czasów, gdy zasiadał w fotelu jurora w programie „Mam talent”. Towarzyszyły mu tam Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak.

Temat został wywołany ponieważ Wojewódzki gościł w swoim programie Piotra Gąsowskiego, który niedawno odszedł z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką.

Maciej Dowbor komentuje roszady w programie. „Jestem w szoku”Zobacz więcej

Jak zapewniał w wywiadzie Gąsowski, owy gest solidarności był dla niego naturalny. - Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię - przytacza słowa z jego programu m.in. serwis Pudelek. Nieoczekiwanie Wojewódzki uderzył w Foremniak i Chylińską.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy. Ja nie wierzę w taką lojalność! - stwierdził na antenie Kuba Wojewódzki, przytacza cytat m.in. Pudelek.

Jak to było z odejściami w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Nowy dyrektor odpowiada! Zobacz więcej

Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska odpowiadają Wojewódzkiemu

Atak nieformalnego króla TVN nie przeszedł bez echa - choć raczej nie takiej riposty spodziewał się Wojewódzki. Oskarżone o nielojalność gwiazdy opublikowały w mediach społecznościowych swoje wersje wydarzeń, które nie do końca pokrywają się z tym, co padło w programie.

Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej - napisała w zdecydowanym tonie Chylińska.

Gorzko wspomina odejście z „Tańca z gwiazdami”. Była w ciąży, gdy ją wyrzucili!Zobacz więcej

Także Małgorzata Foremniak nie przebierała w słowach w opublikowanej ripoście do gwiazdora.

Jest mi ogromnie przykro,że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok. Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu Mam Talent, dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzic hurtem🙂 Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią. W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było glośno - napisała.

Dodała również, że:

Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu używa się nie swojego światła

Foremniak, Chylińska i Wojewódzki razem w „Mam talent”. Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Dwójka (gość)

    Robię brązem z góry na całą trójkę i ten kiepski program.

    19.03.2023 13:50
  • Obcy (gość)

    Wy wszyscy jesteście po jednych pieniądzach jedno drugiemu wilkiem .

    19.03.2023 00:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×