Agnieszka Chylińska poprowadzi nowy program w TVN? Będzie konkurować z show Kuby Wojewódzkiego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Agnieszka Chylińska poprowadzi nowy program w TVN? W mediach pojawiły się informacje o tym, że jurorka "Mam Talent" dostanie na antenie stacji własny format, który może zagrozić pozycji talk show Kuby Wojewódzkiego.

Multimedia

To doskonały czas w życiu Agnieszki Chylińskiej. Jurorka "Mam Talent" wydała właśnie nową płytę, która zbiera dobre recenzje i cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, że włodarze stacji TVN chcą wykorzystać potencjał, jaki drzemie w artystce i najprawdopodobniej złożyli jej propozycję poprowadzenia nowego formatu.

Chylińska ma dostać swój własny talk show, który ma być zbliżony formułą do show Kuby Wojewódzkiego.

Wojewódzki przyjął jej zaproszenie, nie tylko dlatego, że się lubią z Agnieszką. On chciał wiedzieć, jaki ma pomysł na program. Zdziwił się nieco, odkrywając formułę show tak bliską jego produkcji - donosi informator "Na żywo". 

Znamy kolejnych finalistów programu! Jak rozłożyły się głosy widzów i jury? [WIDEO+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Czy plotki te okażą się prawdą, a Agnieszka Chylińska, która przyjaźni się z Kubą Wojewódzkim będzie rywalizować z nim o uwagę widzów?

Zobacz galerię

Agnieszka Chylińska o płycie "Pink Punk":

Komentarze

Skomentuj
  • póki co Agnieszka jest centralną postacią pr. Mam talent tv dostępnego na player (gość)

    Jest to ciekawy program fajnie podsumowujący te już ponad 10 lat pr. Mam talent. W dotychczasowych odc. zabrakło mi materiałów o kilku osobach, ale najbardziej o byłych jurorach czyli Kubie Wojewódzkim i Robercie Kozyrze. Liczę, że jeszcze się pojawią.

    23.11.2018 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×