Agnieszka Dygant: Dzięki "Prawu Agaty" studenci zdają egzaminy na piątki [WIDEO]

Już 4 marca na antenę TVN wraca serial "Prawo Agaty"! To na pewno ucieszy studentów prawa, którzy dzięki serialowi zdają egzaminy na piątki!

Multimedia

Agnieszka Dygant wraca na antenę TVN z nowym sezonem "Prawa Agaty". Aktorka cieszy się, że postać Agaty Przybysz stanowi inspirację dla Polek. Aktywna, niezależna bohaterka pozwala młodym kobietom uwierzyć we własne możliwości i spróbować swoich sił w zawodzie prawnika. - Ostatnio spotkałam młodą dziewczynę, która bardzo mi dziękowała. Powiedziała, że dzięki naszemu serialowi zdała na piątkę sesję. Byłam też na spotkaniu z młodymi prawnikami w BUW-ie i wiem, że oni śledzą ten serial i dla nich ta postać jest interesująca. Pozytywnie do "Prawa Agaty" nastawiona jest również najważniejsza prawniczka w TVN. Cieszę się, że serial się podoba, że Agata przypomina żywą, prawdziwą postać - mówi Agnieszka Dygant agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: "PRAWO AGATY" 5. SEZON OD 4 MARCA W TVN! [ZOBACZ ZWIASTUN] AGNIESZKA DYGANT O "PRAWIE AGATY": OSTRO DAJEMY CZADU! TYLKO SEKS! [WIDEO]

W 5. sezonie serialu nie zabraknie skomplikowanych spraw, na czele z tajemniczym morderstwem, a także zawirowań miłosnych. - Staramy się zaskoczyć widzów czymś fajnym. Wymyślamy coraz bardziej skomplikowane wyzwania zawodowe dla Agaty. Oczywiście powróci ten cudowny wątek seksualno-erotyczny z kolegą Dębskim. Chociaż śmieję się, że już nikt nie wierzy w ten romans. Po czterech sezonach "gonienia króliczka" w końcu "króliczek" został dopadnięty - mówi Agnieszka Dygant.

Premiera 5. sezonu "Prawa Agaty" odbędzie się we wtorek 4 marca o 21.30 w TVN.

CZYTAJ TAKŻE: "PRAWO AGATY" NOWE ODCINKI. AGATA I MAREK W KOŃCU BĘDĄ RAZEM! AGNIESZKA DYGANT O SEKSIE W "PRAWIE AGATY": TO SIĘ DZIEJE ZNIENACKA! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×