Agnieszka Fitkau-Perepeczko kusi dekoltem w wieku 76 lat! Zobacz, jak wyglądała na początku aktorskiej kariery! [GALERIA]

Agnieszka Fitkau-Perepeczko znów przyciągnęła uwagę fotoreporterów, a to wszystko za sprawą głębokiego dekoltu, jaki zaprezentowała na imprezie z okazji otwarcia wystawy Jerzego Antkowiaka. Zobaczcie, jak 76-letnia dziś aktorka wyglądała na początku swojej kariery! Już wtedy dumnie prezentowała swoje wdzięki!

Multimedia

Agnieszka Fitkau-Perepeczko to kobieta, która swoim życiem udowadnia, że wiek nie stanowi żadnej bariery. Każde jej publiczne wyjście budzi zainteresowanie mediów. Wdowa po aktorze, Marku Perepeczce w 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przez 10 lat była aktorką Teatru Komedia, występowała również w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej rola Simony z "M jak miłość". Aktorkę mogliśmy również oglądać m.in. w "Nie lubię poniedziałku", "Nie ma róży bez ognia" czy australijskim serialu "Więźniarki".

"M jak miłość" ma już 18 lat! Zobacz, jak zmienili się bohaterowie! [GALERIA]Zobacz więcej

To właśnie Australia stała się jej drugim domem. Wyjechała tam w 1981 roku i pracowała nie tylko jako aktorka, ale również fotograf. Agnieszka Fitkau-Perepeczko na swoim koncie ma również kilka książek. Jakiś czas temu w mediach głośno było o tym, że spotyka się z 40 lat młodszym partnerem.

Jak nadchodzi listopad, to ja już jestem w swoim domu w Australii - mówiła jakiś czas temu Agnieszka Perepeczko

Dziennikarz zarzucił Agnieszce Fitkau-Perepeczko... pijaństwo

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, że najdziwniejsze pytanie, jakie zadał jej dziennikarz, dotyczyło alkoholu. Reporter sugerował aktorce pijaństwo. -Owszem piję, ale kawę i herbatę, czasem zdarzają się drinki - tłumaczyła wtedy Fitkau-Perepeczko. Aktorka została przyłapana przez fotoreporterów podczas zakupów. Wśród nich znalazł się sześciopak piwa, który był rzekomym dowodem pijaństwa.

W galerii możecie zobaczyć, jak Agnieszka Fitkau-Perepeczko zmieniała się na przestrzeni lat.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×