Agnieszka Grochowska i jej najlepsze role! Poznaj TOP10 filmów z jej udziałem!

Agnieszka Grochowska właśnie zachwyciła w amerykańskiej produkcji "Teen Spirit"! Zrobi karierę za granią? Gdzie zagrała i jakie są jej najlepsze role? Sprawdźcie nasz ranking!

Multimedia

Agnieszka Grochowska - najlepsze role

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Grochowska wystąpi u boku Elle Fanning w amerykańskiej produkcji "Teen Spirit". Teraz jesteśmy już po premierze filmu i wiemy, że nasza polska aktorka zachwyciła!

"Moja gwiazda: Teen Spirit". Agnieszka Grochowska i Elle Fanning jako matka i córka! Amerykańska aktorka oczarowuje śpiewem!Zobacz więcej

Agnieszka Grochowska zadebiutowała w spektaklu telewizji, "Beatryks Cenci", gdzie zagrała tytułową postać. Później dostała rolę w serialu "Zaginiona" i filmie "Alarm". Dopiero rola w "Pręgach" była przełomem w jej karierze, bo zdobyła za nią nawet Orła. Grochowska próbowała swoich sił w różnych gatunkach filmowych - od komedii romantycznych ("Tylko mnie kochaj", "Mała wielka miłość"), filmów biograficznych ("Wałęsa. Człowiek z nadziei") po dramaty ("Bez wstydu"). Mogliśmy oglądać ją też w niektórych serialach jak: "Ekipa", "Nielegalni" czy "Sanktuarium zła".

Obecnie Agnieszka Grochowska pracuje nad nowym serialem TVN - "Motyw".

Zobaczcie najlepsze role Agnieszki Grochowskiej! Które z nich cenicie najbardziej?

Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rafa (gość)

    Mi się podobała również w filmie "Południe - północ"...

    18.07.2019 20:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×