agnieszka grochowska

"Sanktuarium zła". Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+! Co wydarzyło się w koszmarnym sanatorium w Alpach?

Czy może być coś gorszego niż uwięzienie w szpitalu, w którym nic nie jest takie, jakie się na pozór wydaje, a wszyscy dokoła uważają cię za kogoś zupełnie innego? Może to, że sam zaczynasz im wierzyć? Jakie mrożące krew w żyłach eksperymenty przeprowadza się na pacjentach pewnego apejskiego sanatorium? Oglądaj "Sanktuarium zła" już wkrótce!

17.05.2019Sanktuarium zła

"Nielegalni" [RECENZJA]. Polski serial szpiegowski na światowym poziomie? Jak prezentuje się nowy polski serial CANAL+?

CANAL+ ma przed sobą trudne zadanie; już chyba nikt nie pamięta o kompletnie nieudanej drugiej odsłonie „Belfra”, ponieważ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” Macieja Pieprzycy okazał się serialem wysokiej klasy. Czy „Nielegalni” podołali zadaniu i prezentują się równie dobrze? Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu na podstawie powieści „Nielegalni” i „Niewierni” Vincenta V. Severskiego.

20.10.2018Recenzja

"Nielegalni". Gwiazdy na premierze nowego polskiego serialu CANAL+! Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

Po sukcesach takich produkcji jak „BELFER” czy „KRUK. Szepty słychać po zmroku”, CANAL+ zaprasza widzów na pierwszy od czasów „Stawki większej niż życie” serial szpiegowski „Nielegalni”. Dziś (4.10.2018) w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkali się twórcy serialu oraz przedstawiciele świata filmu i show-biznesu, by przedpremierowo obejrzeć dwa odcinki produkcji na podstawie książek Vincenta V. Severskiego.

04.10.2018Nielegalni

"Miłość jest wszystkim" ZWIASTUN. Mateusz Damięcki, Ola Adamska, Maciej Musiał i Agnieszka Grochowska w świątecznej komedii romantycznej! [KIEDY PREMIERA]

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Miłość jest wszystkim". To nowa świąteczna komedia romantyczna, w której zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego, Aleksandrę Adamską, Agnieszkę Grochowską i Macieja Musiała. Będzie lepsza niż "Listy do M."? Sprawdź, kiedy premiera "Miłość jest wszystkim"!

27.07.2018Miłość jest wszystkim

"Miłość jest wszystkim". Kolejne zdjęcia z planu następcy "Listów do M."! [ZDJĘCIA]

TVN i Akson Studio przygotowują wspólny projekt filmowy. „Miłość jest wszystkim” to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.

20.11.2017Miłość jest wszystkim

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×